690 680 960

Pliszczyn: 17-latek wjechał motorowerem wprost pod forda

W piątek po południu w Pliszczynie doszło do zderzenia samochodu osobowego z motorowerem. Dwie osoby zostały poszkodowane.

Do wypadku doszło w piątek przed godziną 17 w Pliszczynie, w okolicach szkoły. Jak ustaliliśmy kierujący motorowerem 17-latek wyjeżdżając z drogi podporządkowanej wymusił pierwszeństwo przejazdu i wjechał wprost pod jadącego w kierunku Lublina forda.

Na miejscu interweniowało pogotowie ratunkowe oraz policja. Kierujący motorowerem z licznymi obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala w Lublinie. Poszkodowany został również mężczyzna podróżujący fordem, który w wyniku wystrzału poduszki powietrznej doznał obrażeń ręki. Udzielono mu pomocy medycznej na miejscu.

Obaj kierujący byli trzeźwi. Przez blisko godzinę droga w miejscu zdarzenia była całkowicie zablokowana. Ruch odbywał się przez pobliski parking.

2014-05-23 17:46:29
(fot. lublin112.pl)

11 komentarzy

  1. akurat powiem wam że jeżdżę tędy czasami i nigdy nie miałem problemów z hamowaniem przy 50km/h swoim chińczykiem, z obu stron widać, drogi nie są przysłonięte, po prostu trzeba trzeźwo myśleć jadąc i w odpowiednim momencie zacząć hamować, to nie takie trudne. Mam nadzieje że poszkodowanemu da to do myślenia.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Ireneusz Krosny „Mowa ciała” w amfiteatrze na Poczekajce
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Rekrutacja do drużyny futbolu australijskiego
Światowy Dzień Zwierząt – Dzień Otwarty Schroniska
Seniorze! Jak nie dać się jesiennej chandrze, nie nudzić się w domu, a przy okazji zaoszczędzić? Wszystkiego dowiesz się w Galerii Olimp!