Sobota, 18 maja 202418/05/2024
690 680 960
690 680 960

Plantacja konopi i marihuana na posesji zajmowanej przez 22-latka (zdjęcia)

Zamojscy policjanci zatrzymali 22-latka, który posiadał marihuanę oraz plantację konopi indyjskich. Młody mężczyzna stanie wkrótce przed sądem.

Zamojscy kryminalni w minioną środę przeszukali posesję na terenie gminy Szczebrzeszyn, zajmowaną przez 22-latka. Mundurowi posiadali informację, że mieszkający tam mężczyzna może uprawiać konopie inne niż włókniste.

Informacje policjantów potwierdziły się. Na podwórzu posesji, tuż przy drewnianym ogrodzeniu, funkcjonariusze odnaleźli kilka ponad metrowych krzewów konopi. Odnaleźli także susz roślinny, który 22-latek przechowywał w aluminiowym zawiniątku.

Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Do komendy zostały przywiezione również zabezpieczone przez policjantów krzewy oraz susz. Badanie narkotesterem wykazało, że jest to marihuana.

Wczoraj 22-latek usłyszał zarzuty uprawy konopi innych niż włókniste, co zgodnie z polskim prawem jest zabronione i zagrożone odpowiedzialnością karną w wymiarze do 3 lat pozbawienia wolności. Zatrzymany odpowie również za posiadanie środków odurzających, za co można trafić do zakładu karnego również na 3 lata.

Plantacja konopi i marihuana na posesji zajmowanej przez 22-latka (zdjęcia)

(fot. Policja Zamość)

5 komentarzy

  1. A w tym czasie pijany Roman prawie nie przejechał dwóch dziewczynek wyjeżdżając ze sklepu….

  2. Studętkom jezdem to se wiem, że...

    Ciekawe, czy z racji nadchodzących wyborów (za 2 lata), któraś z partii będzie wabić wyborców zmianami restrykcyjnych przepisów co do „marychy’.
    Po partii Hołowni, Tuska, a głównie po PiS’ie tego bym nie oczekiwał, ale… może objawi się jakiś naćpany „mesjasz”…

  3. A jakim cudem policjant ocenił ze nie włókniste trzeba było poczekac do kwiatów