690 680 960

PILNE! Urszulin: Nie żyje motocyklista po zderzeniu z autem. Sprawca uciekł w kierunku Łęcznej

W sobotę wieczorem w Urszulinie doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Na drodze krajowej nr 82 zginął młody mężczyzna.

W sobotę około godziny 19:30 na drodze krajowej nr 82 w Urszulinie, pomiędzy Cycowem a Włodawą, doszło do zdarzenia drogowego z udziałem motocyklisty. Na wysokości stacji paliw kierujący motocyklem podjął manewr omijania auta skręcającego na stację, w tym samym momencie jadący z tyłu ciemny pojazd rozpoczął manewr wyprzedzania na „trzeciego” uderzając w motocyklistę. W wyniku zderzenia jednoślad wypadł z drogi.

Na miejscu interweniowało pogotowie ratunkowe, niestety obrażenia motocyklisty były na tyle poważne, że zmarł on na miejscu zdarzenia. Mężczyzna był mieszkańcem gminy Urszulin.

Policja poszukuje czarnego auta, które oddaliło się w kierunku Łęcznej. Chwilę po zdarzeniu policjanci zorganizowali punkty kontrolne. Nie udało się jednak zatrzymać pojazdu sprawcy.

Według relacji świadków, prawdopodobnie jest to pojazd marki honda i auto ma uszkodzenia z przodu.

W tej chwili na miejscu policjanci pod nadzorem prokuratora prowadzą czynności zmierzające do dokładnego ustalenia okoliczności zdarzenia. Pomocny w tym będzie m.in. zabezpieczony monitoring na stacji paliw, na którym widać moment wypadku.

Droga krajowa nr 82 w okolicach zdarzenia jest całkowicie nieprzejezdna. Policjanci kierują auta na objazd przez stację paliw. Utrudnienia występują na 54km drogi krajowej 82.

Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy na telefon alarmowy od Czytelnika – Dziękujemy!

2014-09-06 21:08:07
(fot. lublin112.pl)

31 komentarzy

 1. Wypadków coraz więcej ale co się dziwić jak idioci w terenie zabudowanym samochodami jeżdżą 100km/h i myślą że dzięki temu są fajni… jakby każdy przestrzegał przepisów to i wypadków byłoby zdecydowanie mniej…

 2. Dalej ten sam prymitywny tok myślenia , chyba wzorujesz się kompania społeczną 10 mniej ratuje życie.A ja znam ludzi co po 3 paki jeżdżą i dalej żyją. Po pierwsze to nie prędkość zabija tylko nagłe jej wytracenie , po 2 są ludzie którzy robią większe zagrożenie jadać 30 na godzinę niż 150. Liczą się umiejętności kierowcy. Tyle w temacie a większość ludzi tego nie ma i będą ginąc jadać 20km/h do Tesco. Bo postanowią wyjechać po rozpędzonego z Towerem Tira noo taka prawda. Debile na każdym kroku.

  • No tak tylko że gdyby rozpędzony TIR jechał przepisowo to by takich szkód nie narobił… PO TO SĄ PRZEPISY ŻEBY PRZESTRZEGAĆ… jakby jeden jechał 50km/h a drugi jak mówisz 20km/h to by takich szkod nie bylo niz jak jedzie jeden 130km/h a drugi 20km/h… także się zastanów bo widać bronisz tych idiotów co jeżdżą ZA SZYBKO!!!

 3. zamiast głupio komentować trzeba dużo współczucia dla rodziny ,nigdy nie wiadomo co kogo może spotkać ,my mamy swoje plany a Pan Bóg ma swoje

 4. Sprawa jest bardziej skomplikowana, obie strony były w pewnym sensie winne… czekamy na opinie biegłego

 5. Wiadomo już coś czy udało się znaleźć sprawcę wypadku???

Kursy walut

 • USD 3.975zł -0.05%
 • GBP 5.0198zł 0.11%
 • EUR 4.3542zł -0%
 • CHF 4.5175zł 0.12%

Polub nas