Poniedziałek, 24 czerwca 202424/06/2024
690 680 960
690 680 960

Pił podczas jazdy. Na widok radiowozu wyskoczył z samochodu i uciekł

Dzisiaj wieczorem kierujący hondą, na widok radiowozu gwałtownie zahamował a następnie wyskoczył z samochodu i uciekł pieszo. Jak się okazuje, najprawdopodobniej po raz kolejny jechał po pijanemu.

W czwartek wieczorem, funkcjonariusze kraśnickiej drogówki, w miejscowości Trzydnik Duży prowadzili kontrole pojazdów. Około godziny 19:30 dostrzegli, że jeden z nadjeżdżających pojazdów gwałtowanie zahamował, zjechał na wjazd do jednej z posesji, a następnie z auta wyskoczył kierowca po czym uciekł pieszo.

Gdy mundurowi podjechali bliżej, okazało się, że pojazd ten jak i jego kierowca jest im doskonale znany. Mianowicie mężczyzna był już wielokrotnie zatrzymywany za jazdę pod wpływem alkoholu, co więcej posiada obowiązujący sądowy zakaz kierowania pojazdami.

Jak wyjaśniają funkcjonariusze, tym razem najprawdopodobniej również prowadził po pijanemu. W samochodzie pozostała bowiem napoczęta i otwarta butelka z alkoholem. Ponieważ mundurowi znają dane kierowcy, jego zatrzymanie jest tylko kwestią czasu. Porzucone auto trafiło zaś na policyjny parking.

Pił podczas jazdy. Na widok radiowozu wyskoczył z samochodu i uciekł

(fot. nadesłane)
2015-07-30 21:07:04

13 komentarzy

  1. Pijani kierowcy do kamieniołomów!

    Zabił miało być!