690 680 960

Piknik Rowerowy i Zlot Foodtrucków w Lublinie

Choć pogoda nie była zbyt zachęcającą, na niedzielny Piknik Rowerowy przybyło sporo osób. Dużym zainteresowaniem cieszyły się samochody, z których serwowano dania z różnych stron świata.

W niedzielę przy jednej z galerii handlowych na lubelskim Felinie odbył się piknik poświęcony bezpieczeństwu osób poruszających się na dwóch kółkach. Uczestnicy mogli skorzystać z miasteczka ruchu drogowego oraz specjalnie przygotowanego toru przeszkód. Zainteresowaniem cieszyła się prezentacja sprzętu policyjnego oraz znakowanie rowerów. Swój pokaz ekstremalnej jazdy na dwóch kółkach zaprezentował wielokrotny rekordzista Guinnessa Krystian Herba. W konkursach można było wygrać m.in. zegarki Festina i rower Skoda.

Jednym z celów imprezy była też pomoc dla podopiecznych Placówki Opieki nad Dzieckiem i Rodziną „Nasz Dom” w Rybczewicach. Za każdych stu rowerzystów, którzy przyjechali na piknik, sponsor zobowiązał się do przekazania jednego roweru dla wychowanków placówki. Z Piknikiem Rowerowym połączony był Zlot Foodtrucków, na którym serwowano jedzenie ze wszystkich stron świata.

(fot. lublin112)
2016-04-24 22:22:38

4 komentarze

  1. Pozdrowienia dla panów ATeków! Świetne stoisko i prezentacja!

  2. Foodtrucki, czy foodbusy? Ja się pytam co to za polityka spraszać pseudo foodtrucki z obcych miast, a nie pozwolić wjechać naszemu lubelskiemu foodtruckowi z prawdziwego zdarzenia? ?

  3. było gdzieś info na tygodniu, że szykuje się taki piknik ? ?

Kursy walut

  • USD 4.3833zł 2.11%
  • GBP 5.2764zł 0.37%
  • EUR 4.7195zł 0.59%
  • CHF 4.7458zł 0.93%

Polub nas