Sobota, 20 kwietnia 202420/04/2024
690 680 960
690 680 960

Pijany wsiadł za kierownicę mercedesa i ruszył w drogę. Zareagował świadek

Dzięki reakcji świadka w Kazimierzu Dolnym zatrzymany został 47-letni mężczyzna, który kierował mercedesem mając ponad dwa promile alkoholu w organizmie. Wkrótce mężczyzna stanie przed sądem.

Informacja o nietrzeźwym kierującym wpłynęła do policjantów od mężczyzny, który zauważył niepewną jazdę kierowcy, znajdującego się na drodze, gdzie poza dojazdem do posesji obowiązuje zakaz ruchu.

Zgłaszający widząc co się dzieje, zablokował swoim samochodem przejazd nietrzeźwemu mężczyźnie, aby nie doprowadził do tragedii i powiadomił mundurowych. Jak się okazało kierujący mercedesem miał ponad dwa promile alkoholu w organizmie.

Nieodpowiedzialnemu kierowcy, mieszkańcowi Puław, grozi wysoka grzywna oraz kara pozbawienia wolności do lat 2. Zostało mu zatrzymane prawo jazdy. Za wjazd w ulicę gdzie obowiązuje zakaz ruchu został ukarany mandatem. Wkrótce jego sprawą zajmie się sąd.

(fot. Policja Puławy)

3 komentarze

  1. tam dostanie kwitek i będzie dalej jeździł nawalony

  2. Dziadek ze Slamsowa

    Na to: „wkrótce mężczyzna stanie przed sądem”, powinien zaczekać za kratkami.

  3. Ja raz byłam świadkiem w pewnej sprawie rozbójniczej i dostałam większą karę za brak stawiennictwa w soncie jako świadek,niż ten oskarżony.I to mnie nauczyło aby nie być świadkiem w żadnej sprawie.Amen.

Dodaj komentarz

Z kraju