Niedziela, 14 lipca 202414/07/2024
690 680 960
690 680 960

Pijany wjechał skuterem w ciągnik rolniczy. Z ciężkimi obrażeniami ciała trafił do szpitala

W miniony czwartek w Witoszynie doszło do groźnego wypadku z udziałem mężczyzny kierującego skuterem. 75-latek z ciężkimi obrażeniami ciała trafił do szpitala. Mężczyzna w chwili zdarzenia był pijany.

Do wypadku doszło w czwartek wieczorem w Witoszynie w gminie Kazimierz Dolny w powiecie puławskim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zderzeniu skutera z ciągnikiem rolniczym. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak ustalili policjanci, 75-latek kierujący skuterem marki Piaggio nie zachował należytej ostrożności i najechał na ciągnik rolniczy z przyczepą, którym kierował 64-letni mieszkaniec tej samej gminy. W wyniku zderzenia pojazdów 75-latek doznał ciężkich obrażeń ciała i trafił do szpitala.

Badanie wykazało, że nie powinien wsiadać za kierownicę jednośladu, ponieważ był nietrzeźwy. Mężczyzna miał ponad promil alkoholu w organizmie. Gdy wyjdzie ze szpitala usłyszy zarzuty. Grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 2.

(fot. Policja Puławy)

10 komentarzy

 1. Grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 2. Ma 75 wiosen, nawet jakby dostał tylko rok odsiadki, to mogłoby to się dla niego okazać dożywociem.

 2. Skuterzysta miał 65lat, nie 75.

 3. I jak zwykle dobry człowiek będzie miał problemy przez traktorzyste. Traktory tylko przeszkadzają na drodze tamują ruch i powodują wypadki. Rok temu przeprowadziłam się na wieś i z nimi same problemy. W dodatku sąsiad ma dwa traktory i nimi chalasuje smrodzi i kurzy. moje dzieci mają alergie a policja ma to gdzies. Chory kraj. Większe dotacje brudasom i smierdzielom jeszcze dajcie.

  • Dobry człowiek nie wsiada po alkoholu za kierownicę. Czy to auta czy skutera.

  • Matkom Polkom jezdem !!! - (choć nie chcem, ale muszem)

   Martyna, to nie kraj jest chory tylko ty i twoje alergiczne dzieci. Wróć z do bloku i i nie będą chorować. Bidule.

  • Jak się przeprowadziłaś z buszu, to ciesz się kontaktem z cywilizacją. I nie „chałasuj”?

  • Wracaj do kamienicy miejskiej kołtunie.

 4. Proszę zwrócić uwagę na stan asfaltu , to jest droga powiatowa !!! Stan tej drogi nadaje się na osobny artykuł. Jest to najgorsza droga w powiecie puławskim, miejscami przypomina powierzchnię pumeksu bo nie ma już asfaltu tylko doły i żwir

Z kraju

Sport