Środa, 24 kwietnia 202424/04/2024
690 680 960
690 680 960

Pijany syn wójta za kierownicą ciągnika. Wypadł z kabiny a pojazd po nim przejechał

Wczoraj kompletnie pijany mężczyzna wjechał ciągnikiem rolniczym do rowu. Wypadł z kabiny a jedno z kół pojazdu po nim przejechało.

Do wypadku doszło we wtorek po godzinie 11. w miejscowości Siedliska Drugie w gm. Fajsławice. Tam na jednej z lokalnych dróg przewrócił się ciągnik rolniczy. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy z Komendy Powiatowej Policji w Krasnymstawie wynika, że kierujący ciągnikiem mężczyzna, kierował się w stronę pól, jadąc drogą ułożoną z betonowych płyt. W pewnym momencie kierowca zjechał na pobocze a następnie do przydrożnego rowu. Pojazd się przewrócił a kierujący wypadł z kabiny i został przygnieciony.

Na miejscu interweniowały służby ratunkowe. Po wydobyciu kierowcy, wezwano na miejsce śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, który przetransportował mężczyznę do szpitala w Lublinie. –Chociaż podejrzewano u niego poważne obrażenia, po badaniach okazało się, że nic poważnego mu się nie stało. Jednocześnie wyszło na jaw, że jest on kompletnie pijany. Badanie alkomatem wykazało u niego ponad dwa promile alkoholu w wydychanym powietrzu – wyjaśniała nam st. asp. Marzena Skiba z Komendy Powiatowej Policji w Krasnymstawie.

Pijanym kierowcą okazał się syn wójta gm. Fajsławice, który mieszka w sąsiednich Siedliskach Pierwszych. Mężczyźnie, jak dojdzie do siebie, grozi odpowiedzialność karna. Za kierowanie pojazdem pod wpływem alkoholu grozi kara do dwóch lat pozbawienia wolności.

Informacje o zdarzeniu otrzymaliśmy od czytelników. DZIĘKUJEMY!


Większy widok mapy

(fot. lublin112 – zdjęcie ilustracyjne)
2015-02-25 17:02:52

24 komentarze

 1. uuuuu w tym wypadku to chyba i tatuś nie pomoże 🙁

  • To nie był wypadek tylko kolizja

  • Nie wiesz co mówisz.To człowiek z żelaza,nawet rdza nie siada.

  • Pan Solejuk z Wilkowyjów

   Dawiej jak sie cłowiek kuńmi wyrencoł, a cosik sie kuniowi nie spodobało to broł furmana s kopyta, a taki gupi ciungnik jak mo sie zemścić za nieodpowiednie podejście?
   Bierze sie i przewraco na chopa i pozamiatane. A tyn niech sie ciesy, że pszezył i tyla.

 2. Jak tatuś nie pomoże. Pomoże. Pogada z kim trzeba i w końcu albo będzie niska szkodliwość albo rozejdzie się po kościach.

 3. Nie no [] krew mnie zaleje za ten komentarz zaraz!!!!!! szkoda ze [] nie jechał krajową albo nie wjechał w Ciebie tym ciagnikiem []!!! wpadka? [] sie w ten pusty łeb i do garów!!

 4. Wójtowi gratulujemy syna. Synkowi gratulujemy głupoty i szczęścia, że nikogo nie zabił wliczając siebie. Powinien na kolanach na Jasną Górę się udać.

 5. czy to ważne że jest synem Wójta , co ma wspólnego z tym Wójt

  • A to jak wychował synia.

  • Dokładnie.święte słowa.chłopak narobił glupot.pewnie nie przypuszczał że miał tyle szczęścia w nieszczęściu.a większość obraża jego ojca .rodzinę.jakby to była ich wina.dobrze że wyszedł z tego z życiem.a to co przeżył powinno mu dac do myślenia.pozdrawiam

   • Podpisz się agnus prawidłowo —- wójt —…… Pewnie razem piliście – jak ojciec z synem..

   • Tylko w tej gminie a raczej na wsi jest grono uprzywilejowanych,policja tam rzadko zagląda,wójtowi też wiele nie brakuje non stop na pruty po polach jeżdżą na pruci jak bombowce, disko też ma z nimi układ,tam policja w sobotę zajeżdża jak na lekarstwo.

 6. Nic mu nie zrobią bo to nie była droga publiczna. Dostatecznie się sam pokarał…

  • ale to była droga utwardzona , napij się i jedz na tą drogę i wezwij policję zobaczysz 🙂 moje zdanie jest takie że nikt nie jest idealny , uwalił się uszedł z życiem niech się cieszy dało mu to do zrozumienia , większość z was też ma coś za pazurem i skończcie pierdo… lić

 7. każdy z nas popełnia błędy ale z kad w was tyle złości przecież nikogo nie zabił a ojcu (wójtowi) dajcie spokój bo chyba syn miał skończone 18 lat to tata za niego nie odpowiada sami nieraz robiliście pewnie rożne głupoty ale najlepiej to kogoś osadzać i cieszyć się z czyjegoś nieszczęścia no ale zawsze u kogoś widzi się drzazgę w oku a u siebie belki nie

 8. A TY CO ? ZONA WÓJTA?

 9. Drapną cię za kółkiem pijanego na twoim własnym podwórku i masz pozamiatane .Teraz juz nie ochroni to że droga nie była publiczna .

 10. blokować drogi jechał 😉

Z kraju