Pijany przyjechał mercedesem pod bar w Okunince. Zatrzymali go świadkowie

Obywatelskim zatrzymaniem zakończyła się przejażdżka nietrzeźwego kierowcy mercedesa. Mężczyzna przyjechał autem pod jeden z barów w Okunince, świadkowie widząc, w jakim jest stanie, zatrzymali go i powiadomili policję.

Dzisiejszej nocy pod jeden z barów w Okunince podjechał mercedes, z którego wysiadł mężczyzna i poprosił stojących tam mężczyzn o papierosa. Ci widząc, w jakim jest stanie kierowca pojazdu, zabrali mu kluczyki i wezwali policję.

Gdy mężczyzna usłyszał, że za chwilę przyjedzie patrol, próbował uciekać. Jednak 26 i 19-latek uniemożliwili mu oddalenie się.

Skierowani na miejsce policjanci przeprowadzili badanie stanu trzeźwości kierującego i ustalili, że 25-latek z województwa mazowieckiego miał prawie 3 promile alkoholu w organizmie. Mężczyzna stracił uprawnienia do kierowania, a samochód trafił na parking strzeżony.

Wkrótce za kierowanie w stanie nietrzeźwości 25-latek stanie przed sądem.

(fot. lublin112.pl – ilustracyjne)

Zobacz również

7 komentarzy

 1. Palenie szkodzi

 2. Kolejny patol za kółkiem.Bardzo dobrze świadkowie zrobili.
  Menel zapamięta na długo majówkę 2019:-).
  Pseudo warszafka nieźle bawi się na prowincji

 3. A gdzie we Wlodawie maja parking strzezony?

 4. ORMO czuwa.

 5. Maj- „sensacja, pijany przyjechał pod bar w Okunince”
  Środek lipca – „sensacja, trzeźwy przyjechał pod bar w Okunince” ?

 6. Smutnealeprawdziwe

  Niech każdy kto chce napisać coś w stylu „że konfidenci, że ORMO, że kapusie itp.” zwizualizuje sobie siebie. Idącego wesoło do domu lub kumpli wzdłuż drogi. Dorga oświetlona latarniami, szerki chodnik. Dodaj do tego pijanego kierowce który ma 3 promile alkoholu w sobie i kieruje sportowym samochodem. Ty idziesz chodnikiem tak jak mama uczyła. Kierowca w pijackim amoku traci na chwilę kontrolę nad pojazdem źle odmierza odległość i wbija sie w Ciebie. Ty przetaczasz sie po masce i wylatujesz do rowu. Pech chciał że trafiłeś na kamień w rowie i lądujesz na nim całym imptem swojego ciała. Usłyszałes głośny trzask. Tak jakbyś złamał deskę. To kręgosłup. Chłop odjeżdża a Ty lezysz w rowie do połowy w wodzie polprzytomny patrzac na gwiazdy. Nie mozesz krzyczeć, nie możesz sie ruszać. Jesteś od teraz inwalidą. Dalej nie chce pisać bo nawet dziecko sobie dopowie jaki to ból dla bliskich. Także ten… Zastanów sie czy jest sens potępiać tych którzy w ramach przywileju obywatelskiego zatrzymania, łapią te bezmyślne prymitywne istoty bez wyobraźni. Oni nie chcą zniszczyć im życia, oni tylko ratują kogoś niewinnego.

 7. jednego pijaka za kółkiem i dodatkowo obszymura mniej.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Kaufland wraz z partnerami – LUX MED i Geneva Trust zapraszają mieszkanki województwa lubelskiego do udziału w bezpłatnym badaniu mammograficznym
Kiermasz Bożonarodzeniowy Podmiotów Ekonomii Społecznej
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Weź udział w „Wampiriadzie”! Przyjdź i oddaj krew