Środa, 29 maja 202429/05/2024
690 680 960
690 680 960

Pijany kierowca potrącił przechodzącą przez ulicę kobietę (zdjęcia)

Po pijanemu wsiadł za kierownicę i potrącił pieszą. Nie chciał poddać się badaniu alkomatem. Poszkodowana przebywa w szpitalu.

Do wypadku doszło w poniedziałek około godziny 16 na ul. Jutrzenki w Lublinie. W rejonie skrzyżowania z ul. Watykańską samochód osobowy potrącił kobietę. Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący oplem mężczyzna nie zachował ostrożności i potrącił przechodzącą przez ulicę pieszą. Poszkodowana została przetransportowana do szpitala.

Jak nas poinformowano, kierowca opla znajdował się pod wyraźnym wpływem alkoholu. Odmówił jednak poddania się badaniu alkomatem. Obecnie został przewieziony na komisariat, gdzie są z nim wykonywane dalsze czynności. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności wypadku.
Pijany kierowca potrącił przechodzącą przez ulicę kobietę (zdjęcia)

Pijany kierowca potrącił przechodzącą przez ulicę kobietę (zdjęcia)

(fot. nadesłane – Bartosz)

21 komentarzy

 1. PO ogłoszonych wyborach nie wytrzeżwiał ?

  • kierownik wózka paletowego

   pewnie wyborca pisu, uchlał się z żalu, a jak wiadomo osobnicy ci inteligencją nie grzeszą, tak więc wsiadł za kierownicę i się doigrał. Czego również życzymy pozostałym wysoko postawionym członkom.

 2. Jak by mu trzeźwy babsztyl nie wpakował się pod koła to nic by się nie stało. A tak narobiła święta krowa tylko kłopotów kierowcy. Niech następnym razem patrzy którędy lizie.

  • Poddaj się eutanazji. Albo nie – najpierw sprawdź, co ten termin oznacza, gdyż jednoznacznie jesteś imbecylem. Zapewne z pokolenia na pokolenie. Jeśli miała to być ironizacja, to wyjątkowo nie na miejscu.

  • Życzę żeby następnym Razem to była bliska osoba dla ciebie! Ty ….??
   Akurat to była moja koleżanka.

   • To niech ta twoja koleżanka nauczy się przechodzić w miejscu do tego wyznaczonym, a nie wlazi prosto pod koła kierowcom w niedozwolonych miejscach, bo nie ma w gratisie 10 żyć.

  • lecz się na nogi Mariuszu, bo na głowę to już dawno, ale to dawno za późno

 3. Ja pierdziu, strach z domu wychodzić… ?

 4. Zimno się zrobiło, po za tym szybko robi się ciemno – to co się pedalarzom dziwić, że zamienili dwa kółka na samochody.

 5. Raczej nie członek nadzwyczajnej kasty, bo co prawda nie poddał się badaniu alkomatem, ale też nie groził i nie wyzywał policjantów.

  • Kolejny argument przeciw odbieraniu pojazdów – zapłaci minimum 10.000 grzywny, plus zwrot odszkodowania.
   Ile warta jest ta Astra F którą jechał? 500 złotych?

 6. Nie pojmę chyba już nigdy co siedzi w głowach kierowców pijaków. Po co jechać jak bilety mpk tanie. Chyba nie zbiednieje jeden z drugim.

 7. Po chorobę babsztyl wlazł na jezdnię tam gdzie nie można. Nie mogła stara rura przejść przez przejscie, tylko się wlazła tam gdzie nie ma przejścia i tylko narobiła kierowcy problemów.

  • Co za pusty dzban z Ciebie, za wielkie wykroczenie uważasz przechodzenie w miejscu niedozwolonym, ale niedozwolone jeżdżenie po pijaku jakoś dziwnie pomijasz. Czyżbyś tak samo jeździł na podwójnym gazie? Problemów kierowca narobił sobie sam wsiadając po pijaku za kółko. Czy kierowcy są jakimiś nadludźmi wg Ciebie że im wszystko wolno, nawet po pijaku jeździć? Wracaj już na te swoje tatary i zaprzestań głoszenia tych idiotycznych farmazonów. Tylko rozglądaj się uważnie, bo jak wysiądziesz z auta i staniesz się chociaż przez chwilę pieszym, nie masz pewności że nie walnie w Ciebie jakiś kolejny pijak którego popierasz.

Wiadomości z info112