Piątek, 24 maja 202424/05/2024
690 680 960
690 680 960

Pijany kierowca mercedesa przyjechał na stację po piwo. Zareagował pracownik

Dzięki reakcji pracownika stacji paliw radzyńscy policjanci zatrzymali nietrzeźwego kierowcę mercedesa. 57-latek miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu, wkrótce stanie przed sądem.

Dzisiejszej nocy oficer dyżurny radzyńskiej policji otrzymał zgłoszenie, że na stację paliw przyjechał samochodem osobowym marki Mercedes mężczyzna pod działaniem alkoholu, który chciał zakupić piwo.

Mundurowi w trakcie dojazdu na miejsce interwencji zauważyli na ulicy Warszawskiej pojazd podany w zgłoszeniu. Kierujący został zatrzymany do kontroli drogowej. Okazał się nim 57-latek, mieszkaniec Radzynia Podlaskiego.

W trakcie wykonywanych czynności policjanci wyczuli od mężczyzny woń alkoholu. Badanie alkomatem wykazało w organizmie mężczyzny ponad 2 promile alkoholu. Za swoje zachowanie 57-latek będzie odpowiadał przed sądem. Grozi mu za to kara do 2 lat pozbawienia wolności.

(fot. Policja Radzyń Podlaski)

Jeden komentarz

  1. Wielkie brawa dla pracownika stacji! Mam już dość wysłuchiwania o drogowych menelach, którzy przez nikogo niepokojeni wracali sobie do domu ze świeżo zakupionym alkoholem, obsługa sklepu udawała, że niczego nie widzi.

Wiadomości z info112