690 680 960

Przejazd przez most w Puławach zablokowany. Zderzyły się tam cztery auta

Po zderzeniu czterech aut, całkowicie zablokowana jest droga przez „stary” most w Puławach. Na miejscu pracują policjanci. Utrudnienia w ruchu mają potrwać do godziny 17.

Do zdarzenia doszło we wtorek przed godziną 15 na moście Prezydenta Ignacego Mościckiego w Puławach. Zderzyły się tam dwa auta. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak nam wyjaśniała podkom. Ewa Rejn-Kozak z Komendy Powiatowej Policji w Puławach, w zdarzeniu brały udział cztery samochody osobowe, z czego jeden dachował. Jedna osoba została poszkodowana i przetransportowano ją do szpitala.

Na miejscu pracują funkcjonariusze drogówki, którzy prowadzą czynności mające na celu ustalenie szczegółowych okoliczności a także przyczyn wypadku. Droga przez „stary” most jest całkowicie zablokowana.

Objazd wyznaczono ul. Dęblińską, przez nowy most a następnie przez Jaroszyn do Góry Puławskiej. Utrudnienia w ruchu mają potrwać do godziny 17.


(fot. KPP Puławy)

8 komentarzy

 1. apacze asfaltu … dachować na moście trzeba „umić”.

  • W Skandynawii nagrywają nowe M.I. z Cruisem…

   Ten od dachowania z marszu powinien dostać angaż jako spec od niemożliwych do wykonania układów kaskaderskich z samochodem…

  • 3.8 promila było temu misiu z opla… 😀

 2. Już po raz kolejny rowerzysta utrudnia ruch na ważnej drodze. Tym razem mężczyzna, u którego w piwnicy ujawniono rower Wigry 3 zablokował most przez Wisłę w Puławach.

 3. Tego jeszcze nie grali. Ciekawe co brał/ brała ale stanowczo trzeba zmniejszyć dawki albo zmienić dostawce…

 4. jak na tak wąskim moście gdzie jedzie sie 40km/h mozna dachować?

 5. Mario to pewnie ty na rowerku PAŁO.

Kursy walut

 • USD 4.3742zł 1.7%
 • GBP 5.3417zł 0.85%
 • EUR 4.6911zł 0.2%
 • CHF 4.7623zł 1.39%

Polub nas