Poniedziałek, 27 maja 202427/05/2024
690 680 960
690 680 960

Pijany kierowca audi wjechał w dom (zdjęcia)

W miniony poniedziałek w miejscowości Wólka Komaszycka nietrzeźwy kierowca audi zakończył swoją podróż uderzając w dom. Mężczyzna miał w organizmie niemal 1,5 promila alkoholu.

Do zdarzenia doszło w miniony poniedziałek po godzinie 22 w miejscowości Wólka Komaszycka w powiecie opolskim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie, z którego wynikało, że kierowca audi uderzył pojazdem w budynek mieszkalny.

Policjanci pracujący na miejscu ustalili, że kierującym pojazdem marki Audi 42-letni mieszkaniec gminy Opole Lubelskie nie dostosował prędkości do panujących warunków na drodze w wyniku czego wpadł w poślizg i wjechał w dom jednorodzinny.

Na szczęście w pomieszczeniu domu, który uległ zniszczeniu nikogo nie było. Badanie alkomatem wykazało, że kierowca audi miał w organizmie blisko 1,5 promila alkoholu. Za kierowanie w stanie nietrzeźwości i spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym 42-letni mężczyzna wkrótce odpowie przed sądem.

Pijany kierowca audi wjechał w dom (zdjęcia)

(fot. Policja Opole Lubelskie, OSP KSRG Puszno Godowskie)

18 komentarzy

  1. Przecież trąbił. A tak serio to pijak zrobił prezent patusom. Istny cyrk, lepszą stodołę widziałem od tej lepianki.

  2. Zgadzam się z Siwym ?. Również czytając wypociny zawistnego Sąsiada z Wólki Komaszyckiej pierwsza myśl jaka mi przyszła do głowy to była taka, że pisze to ktoś z rodziny pijaka, który prowadził auto pod wpływem alkoholu. Wcale bym się nie zdziwiła gdyby to była jego żona ?. A opisując sytuację tych ludzi wykazała się ta osoba wyjątkowym nietaktem. Nikt nic nie usprawiedliwi osoby która prowadzi auto po alkoholu.