Wtorek, 16 lipca 202416/07/2024
690 680 960
690 680 960

Pijany i bez uprawnień wjechał fordem w budynek (zdjęcia)

Pijany 30-latek stracił panowanie nad fordem, a następnie uderzył pojazdem w budynek. Mężczyzna miał ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie, wkrótce stanie przed sądem.

Do groźnego zdarzenia drogowego doszło wczoraj wieczorem w Szyszkowie w powiecie biłgorajskim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie, z którego wynikało, że pojazd osobowy uderzył w niezamieszkały budynek.

Na miejscu policjanci ustalili, że 30–letni mieszkaniec gminy Nisko kierując fordem na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na pobocze, a następnie uderzył w ścianę budynku. Na szczęście dom, w który wjechał mężczyzna, był niezamieszkały.

Mundurowi ustalili, że kierujący w chwili zdarzenia był pijany. Badanie alkomatem wykazało w jego organizmie ponad 1,5 promila alkoholu. Jak się okazało, 30-latek nie posiada uprawnień do kierowania. Właściciel budynku, który przyjechał na miejsce, na chwilę obecną nie oszacował jeszcze strat.

Kierujący fordem trafił do szpitala, jednak nie odniósł poważnych obrażeń. Wkrótce mężczyzna stanie przed sądem, gdzie odpowie za kierowanie w stanie nietrzeźwości. Zgodnie z prawem grozi mu kara do dwóch lat pozbawienia wolności i wysoka grzywna.

Pijany i bez uprawnień wjechał fordem w budynek (zdjęcia)

Pijany i bez uprawnień wjechał fordem w budynek (zdjęcia)

(fot. Policja Biłgoraj)

10 komentarzy

 1. Dobrze, że Mondeo MK3 jest solidne, bo po takim dzwonie jakimś nowszym samochodem z blachą z puszek po piwie ten pijus skończyłby w drewnianej jesionce…

  • Jeżeli samochód nie ulega uszkodzeniom (skrócenie/zgniecenie przodu) przy zderzeniu, to dobrze o bezpieczeństwie nie świadczy. Samochód może i będzie „cały”, ale wewnątrz będzie „miazga”. Dłuższa droga „hamowania” (czyli skracająca się puszka po piwie) to mniejsze siły działające na osoby wewnątrz.

 2. proponuję 1000 plus

 3. Przynajmniej miał OC. Co prawda nie zadziała, ale miał.

 4. Dziki wschód Polski

 5. Brak wiązań ściany warstwowej?

 6. Jest to wyraźna wskazówka dla właściciela domu, że przed domem należy wkopać solidne słupki przeciw zbyt ekspresyjnie jeżdżącymi męczennikami motoryzacji.
  Bo ci do sypialni taki wjedzie podczas wykonywania czynności seksualnych.

  • Wygląda na to, że próbował do dużego pokoju? A teraz, za 1,5 promila, już powinien zaliczać 150 dzionków bezwzględnej odsiadki.

 7. Ja cierpie dole!

  Jak nie miał uprawnień do wjeżdżania w domy to ma prze.. ne.!

Z kraju

Sport