Sobota, 20 kwietnia 202420/04/2024
690 680 960
690 680 960

Pijany holował pijanego. Zderzyli się z autobusem (zdjęcia)

Do niecodziennego zdarzenia drogowego doszło wczoraj po południu w Grabanowie. W bok jadącego autobusu miejskiej komunikacji uderzył opel, który holowany był przez kierowcę BMW. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Wczoraj około godziny 15:30 bialscy policjanci otrzymali zgłoszenie o zderzeniu się osobówki z autobusem miejskiej komunikacji w Grabanowie.

Kiedy mundurowi pojechali na miejsce okazało się, że w bok miejskiego autobusu uderzył kierujący oplem, który był holowany przez kierującego BMW. Do zderzenia się pojazdów doszło na skrzyżowaniu, w momencie kiedy kierowca BMW wyjeżdżał z bocznej ulicy.

Niestety, kierujący holowanym oplem nie wyrobił się na zakręcie i z impetem uderzył w bok jadącego z naprzeciwka autobusu. Na szczęście w zdarzeniu nikt nie doznał obrażeń, jedynie pojazdy zostały uszkodzone. Jak się okazało zarówno za kierownicą holującego auta, jak i tego holowanego, siedzieli pijani kierowcy. 26-latek z BMW wydmuchał 1,2 promila, zaś 47-latek z opla, ponad 3 promile.

Policjanci zatrzymali mężczyznom prawa jazdy. Uszkodzony opel został zabezpieczony. Niebawem obaj poniosą konsekwencje karne swojego postepowania.

Pijany holował pijanego. Zderzyli się z autobusem (zdjęcia)

Pijany holował pijanego. Zderzyli się z autobusem (zdjęcia)

Pijany holował pijanego. Zderzyli się z autobusem (zdjęcia)

(fot. Policja Biała Podlaska)

11 komentarzy

  1. Prowincja wie bawi

  2. Laweta zdecydowanie tańsza by była.

  3. DZISIAJ W ŚWIATOWY DZIEŃ PAMIĘCI OFIAR WYPADKÓW DROGOWYCH tusk PO SWOIM OSTATNIM WYCZYNIE NA DRODZE POWINIEN CAŁY DZIEŃ CHODZIĆ NA KOLANACH

  4. Wspomaganie było za słabe?

  5. Temida- dobrze,że kaczkom nie dają prawa jazdy:)

  6. Super coś się dzieje.

  7. dwóch jełopów … ten z bmw to stan umysłu deb… la.

  8. No, w końcu znowu ktoś uderzył z impetem.

  9. Prowadził ślepy kulawego ???

Z kraju