690 680 960

Pijany 19-latek zakończył jazdę na drzewie. Dwie osoby trafiły do szpitala

Wczoraj nad ranem na jednej z ulic Chełma pojazd osobowy uderzył w drzewo. Do szpitala trafiły dwie osoby. Jak się okazało, kierujący pojazdem 19-latek był pijany.

Do zdarzenia doszło w piątek nad ranem na ul. Kolejowej w Chełmie. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie, z którego wynikało, że pojazd osobowy uderzył w drzewo. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja.

Policjanci ustalili wstępnie, że kierujący samochodem marki Peugeot 19-letni mieszkaniec gminy Dorohusk na łuku jezdni stracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Wraz z nim jechało dwoje pasażerów, którzy z obrażeniami ciała zostali przewiezienie do szpitala.

Jak się okazało po badaniu alkomatem, kierujący pojazdem miał w organizmie ponad 1,5 promila alkoholu. Policjanci zatrzymali mężczyznę. Gdy wytrzeźwieje będą z jego udziałem wykonywane dalsze czynności procesowe.

(fot. Policja Chełm)

13 komentarzy

 1. Będzie tatusia kosztować

 2. To on tak na wstecznym pędził? Przód ma cały.

 3. Podnieść mandaty na 1500zł i zrobi się bezpieczniej.

  • Jazda po pijaku to przestępstwo, za które sankcja karna nie została podniesiona. Pijusy jak byli, tak nadal są pod ochroną w pisowskim państwie, bo to ich „twardy elektorat”.

 4. Tak się kończy jazda na wstecznym 😁😁😁

 5. Tym razem peugeot wycofany z wyścigu. Robi się coraz bezpieczniej!

 6. I gitara! Robi się luźniej. Jestem za drzewami i solidnymi latarniami przy drogach.

 7. Młodość… Głupota, brawura i poczucie nieśmiertelności… Tylko to dzieciaki nie gra w kompie! Pewnie to nie pierwszy raz, ale tym razem będzie odpowiedzialność za swoją głupotę. Miejmy nadzieję, że to coś da dobrego na przyszłość…

 8. Znając rzeczywistość to sądy uniewinnią lub dadzą zawiasy i bez prawka będzie jeździł. Skutki bezstresowego wychowania przez takiego samego tatusia. Materiał genetyczny dobrze przekazany

  • Tak, bo „nie można młodemu człowiekowi niszczyć życia”. A tak w ogóle, to niech pierwszy rzuci kamieniem, kto nigdy nie rozbił samochodu mając we krwi 1,5 promila.

 9. I takim głąbom to można dawać te chore mandaty

 10. ,aa,boKrzycho.paPj

  Kajfasz co to za głupoty piszesz,że pijaki głosują na PiS.Czlowieku , kiedyś zabierano prawo jazdy na rok bez grzywny za alkohol.A teraz są straszliwe kary grzywny i można od razu trafić do więzienia jak się nie ma znajomości,za kierowanie po alkoholu

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Eko Targ w Świdniku
Dożynki w Mieście czyli Dożynkowy Jarmark Lubelski
I Ogólnopolski Bieg Ariański na Nartorolkach
Trwają zapisy do CITY TRAIL!
ZooCentrum wraz ze Schroniskiem dla Zwierząt w Lublinie organizują Jesienny Piknik dla miłośników zwierząt