Piątek, 24 maja 202424/05/2024
690 680 960
690 680 960

Chciał ominąć holownik pomocy drogowej, po chwili „zakopał się” w rowie (wideo)

Brak cierpliwości nie popłaca, a przekonał się o tym kierowca audi, który chciał ominąć holownik pomocy drogowej. Kierujący pojazdem po chwili „zakopał się” w przydrożnym rowie.

Film ze zdarzenia zamieściła na swojej stronie na Facebooku firma FreeHol.pl. Widzimy na nim niecierpliwego kierowcę audi, który postanowił ominąć pojazd pomocy drogowej prawą stroną drogi. Po chwili kierujący autem zjechał do przydrożnego rowu.

– Nie chciał czekać dwóch minut, kiedy to droga była chwilowo zablokowana. Minął holowniki poboczem, lecz to chyba nie była do końca przemyślana decyzja tego kierowcy – czytamy w opisie filmu firmy FreeHol.pl.

(fot. wideo FreeHol.pl)

12 komentarzy

 1. Ham ze wsi zawsze wyjdzie…wieś z Hama nigdy….

 2. wygląda na nie do końca trzeźwo myślącego

 3. Zbłaźnił się strasznie. Ciekawe czy poprosił o pomoc operatora holownika .

 4. W ramach nauczki zostawili go tam? 🙂

 5. Łeb i tyle

 6. Często bywa tak że wszelkiego rodzaju służby, policja, straż, pomoc drogową, służba drogowa, pogotowia gazowe, elektryczne, firmy budowlane, a i oczywiście kurierzy, itd. bez większego uzasadnienia tamują ruch swoimi postojami, często w miejscach niebezpiecznych. Ale taka Polska mentalność, jak ma się stroboskop na dachu to wszystko wolno.

 7. Kierowca lawety.

  Z…b za kierownicą ma dwa stany skupienia.
  Pierwszy to jak ma sprawne auto :
  – Gdzie się tu pchasz z tą lawetą!
  I drugi ,jak mu się auto zepsuje:
  – Jak to nie da się tu wjechać lawetą!
  ???

 8. najgorsi są kurierzy , oni przodują w takim postępowaniu jakby byli nie wiadomo jak „uprzywilejowani”.

  • biedny żaq, jak ci kurierzy źle jeżdżą, a jak ma do ciebie paczka przyjechać chciałbyś żeby najlepiej 2 minuty po zamówieniu była paczka. jesteś hipokrytą.

 9. A ja bym na miejscy holownika spytał: Pomóc :D:D ???, kretyn w ałdi : Tak :(, no to holownik na to: 200 PLN się należy, płatne z góry :D:D.

  Doić frajerów !!!!

  • jak się zakopiesz to wezmę 500 za odkopanie ciebie, pytasz ale jak to cham tyle za wyciągniecie. ale inni niech bulą tylko andrzejowi trzeba pomóc za darmo XD

Wiadomości z info112