Środa, 22 maja 202422/05/2024
690 680 960
690 680 960

Pijana matka upuściła na schodach roczne dziecko. Dziewczynka z poważnymi obrażeniami ciała przebywa w szpitalu

Do tymczasowego aresztu trafiła 45-latka z gminy Hanna, która będą w stanie nietrzeźwości upuściła roczna dziecko na schody. Kobieta spędzi tam najbliższe dwa miesiące.

W miniony piątek do włodawskiego szpitala z poważnymi obrażeniami ciała trafiła roczna dziewczynka. Dziecko było pod opieką nietrzeźwej 45-letniej matki. Kobieta w chwili zatrzymania miała ponad 2,6 promila alkoholu w organizmie.

W sobotę Sąd Rejonowy w Radzyniu Podlaskim zastosował środek zapobiegawczy wobec 45-letniej mieszkanki gminy Hanna. Kobieta najbliższe dwa miesiące spędzi w tymczasowym areszcie.

Prokuratora Rejonowa w Parczewie cały czas prowadzi śledztwo w tej sprawie. Kobieta jest podejrzana, o to że naraziła swoją córkę na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia opiekując się nią w stanie nietrzeźwości, w efekcie czego 45-latka upuściła dziecko schodząc po schodach powodując ciężki uszczerbek na zdrowiu u dziecka.

(fot. pixabay.com)

14 komentarzy

 1. Oddać patologii dziecko, niech patologia sama eliminuje ze społeczenstwa siebie i swoje potomstwo

  • Za jedyne 500+ miesięcznie to jeszcze można przeboleć Twoją koncepcję, chociaż szkoda dziecka.

 2. Następna wiocha.

 3. Czy tak ma być.

 4. Jutro jej dadzą zasiłek rodzinny,500,paczki żywnościowe.bony i inne przywileje ze zniżką na ALKOHOL.

 5. Rodzinka 500+, jakich mnóstwo.

 6. Czy mi sie wydaje czy teraz dzień w dzień doniesienia o pijanych mamusiach?

 7. Elyta czaskowskiego tak się bawi za nim swoje.

 8. /username_not_found/$/reply_to_comment/

  Te madki 40+ z ~rocznymi dzieciakami to same problemy.

 9. Do J.M masz rację bo dopiero z końcem miesiąca pobrali należną im kasę.Jeszcze z tydzień będą chlać bo potem dostaną paczki żywnościowe,a potem zasiłki na opłacenie rachunków itd,itd.

 10. Do J.M masz rację bo dopiero z końcem miesiąca pobrali należną im kasę.Jeszcze z tydzień będą chlać bo potem dostaną paczki żywnościowe,a potem zasiłki na opłacenie rachunków itd,itd.