Piątek, 24 maja 202424/05/2024
690 680 960
690 680 960

Pijana matka opiekowała się 4-letnim dzieckiem

Policjanci interweniowali wobec pijanej kobiety, która sprawowała opiekę nad 4-letnim dzieckiem. 42-latka miała ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie.

Do zdarzenia doszło w jednej z miejscowości na ternie gminy Łaziska. Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Opolu Lubelskim otrzymali zgłoszenie, z którego wynikało, że pijana kobieta opiekuje się małym dzieckiem.

Po przyjeździe na miejsce funkcjonariusze zastali 42-latkę oraz jej 4-letniego syna. Mundurowi od razu wyczuli od kobiety silną woń alkoholu. Jak wykazało przeprowadzone badanie, nieodpowiedzialna matka miała ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie.

4-letni chłopiec został przekazany pod opiekę sąsiadki. O zdarzeniu zostanie powiadomiony Sąd Rodzinny i Nieletnich w Opolu Lubelskim, który zbada sytuację rodzinną dziecka.

Jeżeli okaże się, że 42-latka swoim zachowaniem naraziła dziecko na niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia, grozić jej może do 5 lat pozbawienia wolności.

(fot. lublin112.pl)

19 komentarzy

  1. To jest winna OPS wiedzieli wszystko co się dzieje w tym domu. Tylko siedzą i piją kawkę i *** głupoty zamiast zbadać sprawę talony a nie kasę na konto i po sprawie

  2. do ops na pewno były jakieś sygnały w tej sprawie ale po co reagować, lepiej dać kasę żeby piła dalej, zamiast talony, chociaż dzieci miałyby żyłyby godnie

  3. Dokładnie zamiast kasy talony

  4. Ale Opieka społeczna talonów nie daje takim , bo po co potem rozliczać się ze sklepami, co i za ile mamusia kupiła -jak to dodatkowa ”ciężka praca”