Poniedziałek, 15 kwietnia 202415/04/2024
690 680 960
690 680 960

Pieszy potrącony przez volkswagena. Życia 68-latka nie udało się uratować

Tragicznie w skutkach zakończył się wypadek, który miał miejsce wczoraj późnym wieczorem na jednej z dróg w powiecie ryckim. Zginął pieszy potrącony przez samochód osobowy.

Do wypadku doszło w poniedziałek około godziny 22.10 w miejscowości Paprotnia w gminie Stężyca w powiecie ryckim. Służby ratunkowe zostały zaalarmowane o potrąceniu pieszego przez auto osobowe. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Ze wstępnych ustaleń wynika, iż 68-letni mężczyzna został potrącony przez volkswagena, którym kierował 60-latek. Pomimo starań ratowników, życia pieszego nie udało się uratować. Mężczyzna był ubrany na ciemno i nie posiadał elementów odblaskowych. Kilka metrów dalej policjanci ujawnili leżący na jezdni rower.

Zdarzenie miało miejsce na oświetlonej drodze w terenie zabudowanym. Teraz policjanci pod nadzorem prokuratora prowadzę czynności, mające na celu ustalenie szczegółowych okoliczności oraz przyczyn tego tragicznego wypadku.

(fot. lublin112.pl/zdjęcie ilustracyjne)

8 komentarzy

 1. Trzeźwiej myślący

  Nie wiem jak się to robi teraz, ale jeszcze rok, dwa wstecz z wielkim trudem i zaangażowaniem, budowano kilometry dróg, a ani nie pomyślano o budowie równoległego chodnika.

  • Chodzenie jezdnią, czy przechodzenie na czerwonym jest bezpieczniejsze, bo wtedy się bardziej uważa, a nie lezie jak Święta Krowa.

   • Chodzenie cy przechodzenie dje szansę przeżycia, natomiast spanie na środku jezdni, jest bardziej ryzykowne i można powiększyć grono aniołków.

    • Niedaje ci szasy na przerzycie pirat drogowy mający rodzinę w policji jadąc lewym pasem drogi a ofiara wypadku nie leżała

 2. Na tej drodze wypadki tego rodzaju nie są niczym szczególnym dlatego że kierowcy maja za nic ograniczenia do tego brak radarów a nocami policja śpi zresztą tak jak za dnia wcale ich nie widać a potem mamy wypadki

  • Policjanci pilnują, żeby ktoś tęczowej flagi, czy bucików dziecięcych w „niedozwolonym” miejscu nie umieścił. A w kontekście ruchu drogowego najlepiej wychodzi im rozdawanie odblasków dzieciom.
   To tak, jakby wchodzącym wieczorem do parku kobietom rozdawać kondomy, a wypadek ewentualnego gwałtu.

 3. Non stop samobójstwa.

 4. Niewiesz co się tam stało to niewstawiaj głupich komentarzy

Dodaj komentarz

Z kraju