Sobota, 20 kwietnia 202420/04/2024
690 680 960
690 680 960

Pierwsi klienci zostaną powitani świeżymi jabłkami i różami. 15. market tej sieci otwiera się w województwie lubelskim (zdjęcia)

Sieć supermarketów Kaufland rozwija się w całym kraju – nie tylko w dużych aglomeracjach, ale także w małych miastach, by być jak najbliżej klienta. Już w czwartek 25 stycznia Kaufland uruchomi nową placówkę w Krasnymstawie. W dniu otwarcia od wczesnych godzin porannych na pierwszych klientów sklepu czekać będą upominki i liczne atrakcje. To 15. sklep tej sieci w naszym regionie.

Kaufland z powodzeniem realizuje przyjętą strategię ekspansji i otwiera sklepy w całej Polsce, by docierać zarówno do mieszkańców metropolii, jak i mniejszych miejscowości. W tym roku sieć otworzyła już sklep w Krakowie, a 25 stycznia uruchomi market w Krasnymstawie przy ul. Polewanej 6.

Nowa placówka została zbudowana w kompaktowym formacie, który został zaprojektowany dla mniejszych miejscowości. W dniu otwarcia nie zabraknie upominków, konkursów, degustacji wędlin i serów z lady obsługowej oraz świeżego pieczywa czy soków. Na klientów czekać będzie także specjalna oferta promocyjna.

Szereg udogodnień dla klientów

Sklepy Kaufland zapewniają klientom dostęp do szerokiego asortymentu produktów wysokiej jakości w konkurencyjnych cenach. W stałej ofercie nowej placówki w Krasnymstawie będzie ponad 16 000 artykułów spożywczych, drogeryjnych i przemysłowych. Klienci tego sklepu będą mogli komfortowo zrobić zakupy i skorzystać z nowoczesnego rozwiązania, jakim jest usługa K-Scan. Umożliwia ona samodzielne skanowanie produktów podczas zakupów za pomocą mobilnego skanera lub smartfonu z zainstalowaną aplikacją Kaufland.

Ponadto odwiedzający będą mieć do dyspozycji nowoczesne kasy samoobsługowe, cyfrowe panele zastępujące zwykłe czytniki cen i ekrany cyfrowe wyświetlające aktualne promocje. Klienci poszukujący produktów dedykowanych osobom o szczególnych potrzebach żywieniowych tj. z obniżoną zawartością cukru, bezglutenowych, wegańskich czy wegetariańskich, znajdą je w Strefach Świadomego Odżywiania. Z kolei miłośnicy serów i wyrobów garmażeryjnych będą mogli korzystać ze starannie wyselekcjonowanego asortymentu lady obsługowej, gdzie uzyskają także fachową poradę personelu.

Na miejscu dostępna będzie również własna wędzarnia, która codziennie dostarczać będzie świeżych wędlin. Dla wygody klientów sklep wyposażony jest w pomieszczenie z dostępem do przewijaka zaprojektowane z myślą o rodzicach z małymi dziećmi. Wśród pozostałych udogodnień znajdują się: przestronny parking, łatwo dostępny punkt informacji dla klienta czy szafki depozytowe.

Punkty handlowo-usługowe i automat do zwrotu butelek

Oprócz tego, zgodnie z ideą one-stop-shopping, klienci nowego sklepu Kaufland będą mogli skorzystać z oferty punktów handlowo-usługowych w strefie najemców, takich jak regionalna piekarnia, salonik prasowy, stoisko lokalnych zakładów mięsnych czy punkt garmażeryjny. W markecie do dyspozycji będzie również bankomat.

Kaufland przykłada dużą wagę do kwestii związanych z ochroną środowiska i zrównoważonym rozwojem, dlatego w obiekcie zastosowano szereg nowoczesnych rozwiązań, takich jak energooszczędne systemy chłodnicze, pompa ciepła oraz oświetlenie LED. W markecie znajduje się także automat, który będzie przyjmował kaucjonowane butelki szklane, a w przyszłości także inne opakowania objęte system kaucyjnym. Przy sklepie umieszczono dwustanowiskową stację ładowania pojazdów elektrycznych.

Atrakcje i konkurs z nagrodami w dniu otwarcia

Nowy sklep Kaufland będzie otwarty dla klientów 25 stycznia już od godz. 6.00 rano. Dla wszystkich, którzy zdecydują się na wizytę w tym dniu, przewidziano szereg atrakcji. Pierwsi klienci zostaną powitani świeżymi jabłkami i różami. Ponadto wręczane będą gadżety w postaci brandowanych breloków i balonów. Od godz. 8.00 na odwiedzających czekać będzie również gorąca kawa, herbata oraz soki marki własnej, a także poczęstunek z lady obsługowej i piekarni – wędliny, sery i pieczywo.

Ciekawym elementem rozrywkowym będzie konkurs Koło Szczęścia z nagrodami w postaci bonów na zakupy w sklepach sieci oraz produktów marek własnych Kaufland. W zabawie będzie można wziąć udział od 25 do 27 stycznia w godzinach 10.00-18.00 – wystarczy okazać paragon za zakupy w wysokości minimum 100 zł.

(Źródło: mat. prasowe Kaufland)

12 komentarzy

 1. no dobra, róże do jedzenia, a japka ?

 2. Z czego się cieszyć kolejny szwabski moloch otwarty.

 3. No dziady cebulaki do startu gotwi .. start. I poszły dziadersy, kule odrzucone, laski poszły w bok .. cudowne ozdrowienia. I idą ławą, drzwi pękają, ochroniarze leżą na glebie, jabłka sypią się po pdłodze. Sa pierwsze ofiary. Co za wyścig.

 4. wieszcz podlubelski

  Wszyscy z emeryckiej kliki
  rzucać kule, balkoniki
  bo tam kałflanda już wam otwarli
  jabłka za darmo bedziecie żarli

 5. Nie rozumiem fenomenu tego marketu?! jest to najdroższy market na rynku! Kiedy się nie zajdzie na kasie nikt nie siedzi tylko podchodzi kasjer jak łaskawie zjawi się klijent. A tu kolejny otwierają? Jakim cudem to istnieje i przynosi zyski? ! hymm

 6. sorry chodzi o aldi oczywiście !

 7. a pòźniej będą nie świeże jabłka czy co xD

 8. Myślałam że buroki albo cebule albo kartohle dadzo

 9. każdy Market lepszy od PISwskiego ,,, do bydgoszcy bę djeżdził ale nie dam zarobić PISuarom

 10. No i kolejny moloch z fałszywymi ometkowaniami badziewnych towarów i sufitowymi cenami otwarty na kolejnych łowców „okazji” . Smacznego i lekkich opróżnień !!.

Dodaj komentarz

Z kraju