Peugeot zderzył się z łosiem. Jedna osoba została poszkodowana (foto)

Łoś wbiegł na jezdnię tuż przed nadjeżdżające auto. Kierowcy nie udało się wyhamować i pojazd zderzył się ze zwierzęciem. Na miejscu pracują służby ratunkowe.

Do zdarzenia doszło w niedzielę po godzinie 21 w miejscowości Sobieszyn w gminie Ułęż w powiecie ryckim. Na drodze krajowej nr 48, na odcinku pomiędzy Kockiem a Dęblinem, samochód osobowy zderzył się z łosiem.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja. Jak nam przekazano, pojazdem podróżowały cztery osoby. Jedna z nich wymagała interwencji medycznej. Obecnie ratownicy udzielają jej pomocy.

Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia. Występują utrudnienia w ruchu. zablokowany jest jeden pas jezdni.

(fot. nadesłane)

Zobacz również

6 komentarzy

  1. Paradoxalnie rozwiązaniem jest sprowadzenie większej ilości łosi do okolicznych lasów. Jeśli będą paradować po drogach gęsto jak ciągniki Agrounii podczas blokady, to każdy zdejmie nogę z gazu i nauczy się je omijać. Nie ma za co.

  2. Podobne zdarzenie było przed 21 na trasie Lublin Lubartów też łoś wyskoczył pod auto …

  3. A dlaczego Lublin w anonsie, a nie Ryki? Niechlujstwo!

  4. wiecej losi -zubry w janowie lub. mnostwo saren dzikow – jedna wieeeelka chodowla n a wiejskich polach – szkody dla rolnikow ogromne- dla kierowcow smierc i kalectwo kto tym kraju ogarnia to ,ze tzw zieloni i wszeliego rodzaju pseudoekolodzy robia co chca!!!??? ,, we wszystkim jest sens i logika””” i.. umiar tutaj brak ktos populacje musi ustalic na okreslonym [ niskim] poziomie a nie dac sie namnazac w nieskonzonosc – w skandynawi wybija sie co roku kilkadziesiat tysiecy losi- – dojdzzie wkrotce do tego ze pojawia sie niedzwiedzie pumy etc.! chooore juz i tak wikow zatrzesienie strach isc do lasu- a bedzie gorzej. zycze komus w tym kraju opamietania!

    • Dodaj jeszcze że piesi się tak namnażają i wyłażą na jezdnie bez opamiętania i że ktoś populację powinien określić. Bo mi posiadaczowi blachosmrodu wszystko przeszkadza i ja jestem najważniejszy na tej kuli ziemskiej.

      • powiedz to niemcom norwegom i szwedom ktorzzy strzelaja do losi -sprawdz internet- holandia belgia anglia etc to planowana gospodarka populacyjna a nie wolna amerykanka! porownijesz rzeczy nieporownywalne!

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Kiermasz rękodzieła Klubu Twórców Ludowych w Puławach
Kiermasz Produktów Regionalnych w Janowie Lubelskim
Festiwal Folkloru w Janowie Lubelskim
Najbardziej kolorowa impreza zawita do Lubartowa
W Biłgoraju odbędzie się Zlot Kapel Podwórkowych