690 680 960

Młody mężczyzna leżał na jezdni. Stracił życie pod kołami brilliancea

Nie udało się uratować życia mężczyzny, który został poszkodowany w wypadku na jednej z lokalnych dróg w powiecie zamojskim. Leżał on na jezdni, wszystko wydarzyło się w miejscu nieoświetlonym.

Do wypadku doszło w nocy z soboty na niedzielę w miejscowości Horyszów-Kolonia w gminie Miączyn w powiecie zamojskim. Samochód osobowy przejechał po leżącym na jezdni mężczyźnie. Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Zdarzenie miało miejsce po północy na drodze powiatowej w miejscu nieoświetlonym. Jak wstępnie ustalili policjanci, kierujący samochodem osobowym marki Brilliance mężczyzna, w ostatniej chwili dostrzegł leżącą na jezdni osobę. Nie zdołał wyhamować i pojazd na nią najechał.

Pomimo starań ratowników, jak też przeprowadzonej resuscytacji krążeniowo-oddechowej, życia rannego nie udało się uratować. Mężczyzna zmarł w wyniku doznanych obrażeń ciała. Ofiarą jest 27-letni mieszkaniec gminy Miączyn.

Przez kilka godzin w miejscu wypadku pracowali policjanci, którzy pod nadzorem prokuratora zabezpieczali wszystkie ślady. Jak nam przekazano, wszystko wskazuje na to, że ofiara wcześniej poruszała się rowerem. Jednoślad leżał bowiem tuż obok, na poboczu.

Obecnie trwa ustalanie szczegółowych okoliczności tego tragicznego w skutkach wypadku.

(fot. Policja Zamość)

23 komentarze

  1. Beton bardzo błyskotliwie wytlumaczyles

  2. Kiedyś miałem identyczną sytuację w Zemborzycach.Typek w nocy z rowerem leżał na drodze,ale jakoś fartem wyhamowałem.

  3. A ciekawe czy ten chłopak leżał na ulicy a może jechał na rowerem a ten kierowca go potracił mogło tez tak być ze było dwóch kierowców a ten co prowadził samochod to go potracił i uciek a ten trzeźwy został i takie przypadku są

  4. Pianych kierowców nie brakuje co uciekają z miejsca zdarzenia a ich inny kierowca zastępuje

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Rekrutacja do drużyny futbolu australijskiego
Światowy Dzień Zwierząt – Dzień Otwarty Schroniska
Seniorze! Jak nie dać się jesiennej chandrze, nie nudzić się w domu, a przy okazji zaoszczędzić? Wszystkiego dowiesz się w Galerii Olimp!
Koncert Siema Żaki na placu Litewskim. Zagrają muzyczne grupy studenckie
Zaproszenie na otwarcie Farmy Dyniowej w Lublinie