690 680 960

Pedofile, nadchodzi wasz kres. – Jestem 14-letnia Aga i was dopadnę

Opisywane przez nas wczoraj zatrzymanie przez policję 33-latka, który usiłował namówić rzekomą 14-latkę na spotkanie i składał jej seksualne propozycje nie było przypadkowe. Pedofila namierzył pan Krzysztof, który od lat zajmuje się ich wyszukiwaniem w internecie.

W sobotę w Krasnymstawie policja zatrzymała 33-letniego mieszkańca gminy Kraśniczyn, który przyjechał na umówione wcześniej spotkanie z 14-letnią Agnieszką. Wcześniej zamieścił on w internecie anons dotyczący tzw. sponsoringu. Jeden z internautów postanowił sprawdzić zamiary autora, podając się za 14-latkę. Gdy w odpowiedzi otrzymał propozycje m.in. obcowania płciowego, nie zastanawiając się długo powiadomił o wszystkim policję, podając czas i miejscu spotkania. Gdy o godzinie 20 w umówione miejsce podjechała mazda, w której miał się znajdować mężczyzna z ogłoszenia, policjanci natychmiast zatrzymali i wylegitymowali kierowcę. W trakcie przeszukania jego pojazdu zabezpieczony został telefon z którego wysyłane były sms-y do rzekomej 14-latki. Ponadto w aucie znajdowały się akcesoria erotyczne. Zabezpieczono również jego komputer, gdyż mogą się w nim znajdować pedofilskie zdjęcia.

Internautą, który powiadomił policję o całej sprawie okazał się pan Krzysztof, mieszkaniec Wrocławia. Co więcej nie natknął się on na owe ogłoszenie przypadkowo. Od lat zajmuje się wyszukiwaniem zamieszczonych w sieci tego typu treści, a następnie sprawdza zamiary autorów ogłoszeń. Wszystko zaczęło się także w naszym regionie, od głośnej sprawy doktoranta z Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego. W 2005 roku siedząc na czacie odezwał się do niego nieznajomy, proponując przesłanie zdjęć z nagimi dziećmi. – Odpisałem mu, że nie interesuje mnie to, lecz postanowiłem przeprowadzić prowokację. Poinformowałem nieznajomego, że mam kolegę, którego jego propozycja może zainteresować. Założyłem nowego e-maila i niebawem przyszła tam wiadomość, zawierająca fotografię 9-letniego obnażonego chłopca. Od razu powiadomiłem o wszystkim policję. Jak się później okazało, w mieszkaniu doktoranta policjanci odnaleźli 900 płyt dvd z twardą pornografią dziecięcą oraz zoofilią – tłumaczy nam pan Krzysztof. Sprawa oczywiście zakończyła się skazaniem pedofila na karę więzienia.

Jakiś czas później, koleżanka z pracy zwierzyła się mu, że ktoś na gadu-gadu koresponduje z jej 13-letnią córką, podając się za jej rówieśnika. Wyznawał jej miłość i obiecywał, że przyjedzie po nią samochodem, aby tylko zgodziła się na spotkanie. – Od razu pomyślałem że coś tu śmierdzi, gdyż od kiedy 13-latek może jeździć samochodem. Wystarczyło 15 minut, abym odkrył, że jej rzekomym rówieśnikiem, jest 25-letni Piotr. Moje ustalenia także przyczyniły się do jego zatrzymania i skazania- wyjaśnia nasz rozmówca. Wtedy postanowił on swój wolny czas poświęcać na wyszukiwanie pedofilów w sieci. – Doprowadziła do tego jeszcze jedna sytuacja, odkryłem, że mąż jednej z moich koleżanek, przez kilka lat molestował swoje własne dziecko. Znam doskonale tą rodzinę i to co przeżyła ta dziewczynka tak odbiło się na jej psychice, że obecnie pomimo swoich 19 lat, jest wrakiem kobiety – dodaje.

Jak się okazuje, podobnych osób jest bardzo dużo. Pan Krzysztof ma na swoim koncie już setki podobnych spraw. Tylko w przeciągu ostatnich ośmiu dni, dzięki panu Krzysztofowi, policjanci z całego kraju zatrzymali dziewięciu mężczyzn, namawiających kilkunastoletnie dziewczynki na seks. W sobotę był na przykład mężczyzna z Poznania, który oferował 500 złotych za erotyczne zabawy i seks oralny. Co więcej w tym mieście w podobny sposób wpadło w ubiegłym tygodniu trzech pedofilów. Nie licząc Krasnegostawu, później była jeszcze Warszawa, Wałbrzych czy też Wrocław.

– Policję powiadamiam dopiero, gdy mam absolutną pewność, że mężczyzna jest pedofilem. Wtedy robię wydruki sms-ów i to wszystko przekazuję mundurowym. Skala tego typu przypadków jest olbrzymia i co więcej wciąż narasta. W głowie zaczyna się nie mieścić, że taki człowiek jadąc na spotkanie z kilkunastolatką zabiera ze sobą pół bagażnika akcesoriów erotycznych. Policja później sprawdza, czy taki człowiek miał już kontakty erotyczne z dziećmi, oraz od jakiego czasu to trwa. Gdy była sytuacja, że u siebie na osiedlu ujawniłem pedofila, to gdziekolwiek się pojawiłem to sąsiedzi bili mi brawo. Wiedzą że uchroniłem dzieci przed skrzywdzeniem – relacjonuje nasz rozmówca.

Dzisiaj mężczyzna po raz kolejny przyczynił się do zatrzymania pedofila z naszego regionu. – Zatrzymano go w Lubartowie a pracowałem nad nim trzy dni – opowiada pan Krzysztof. – Odpowiedziałem na jedno z ogłoszeń w którym było, że klient szuka młodej dziewczyny w celu spotkania. Zaczepiłem go, odpowiadając, że mam na imię Kasia i mam 14 lat.

-Ten od razu bez ukrywania odpowiedział, że szuka dziewczyny do seksu, że kocha seks i tego typu zabawy, wszystko to mając świadomość, że pisze do osoby mającej 14-lat. Jednocześnie od razu nalegał na spotkanie – wyjaśnia. Gdy wszystko było ustalone, powiadomił lubartowską policję. Mundurowi wykonywali swoje ustalenia, zaś amator nieletnich dziewczynek nie odpuszczał, cały czas wysyłając sms-y z prośbą o spotkanie. – Zwodziłem go te trzy dni, wyjaśniając że akurat nie mogę, itp. W końcu dzisiaj gdy podał miejsce spotkania, lubartowscy policjanci dokonali jego zatrzymania – dodaje pan Krzysztof. Pedofilem okazał się 30-latek, mający wydawało by się normalną rodzinę. Ta oczywiście nawet się nie domyślała o jego dziwnych skłonnościach.

-Te maleństwa trzeba chronić za wszelką cenę. Nie można pozwolić by taki bydlak krzywdził je i sprawiał, że ich dalsze życie staje się koszmarem – kończy pan Krzysztof.

(fot. lublin112)
2015-06-02 22:57:28

36 komentarzy

  1. Mowcie co checie mi tez wiele razy skladano takie propozycje poprzez smsy, komunikatory, a nawet osobiscie. Nie jestem glypua I nie daje sie nabrać na czułe słówka bo rodzice rozmawiali ze mna na ten temat przestrzegali I mowili o chwytach jakie wykozystuja tacy ludzie. Rozmawiajcie ze swoimi ”malenstwami” na te tematy bo jak nie wy to kto? Pedofile??

Kursy walut

  • USD 4.3833zł 2.11%
  • GBP 5.2764zł 0.37%
  • EUR 4.7195zł 0.59%
  • CHF 4.7458zł 0.93%

Polub nas