690 680 960

Pech kierowcy ciągnika. Podczas koszenia trawy maszyna wpadła do rzeki (zdjęcia)

W trakcie koszenia trawy w pobliżu Bystrzycy, ciągnik wpadł do koryta rzeki. Kierowcy nic się nie stało. Interweniowali strażacy i policjanci.

W piątek służby ratunkowe zostały zaalarmowane, że w rejonie ul. Romera do rzeki Bystrzyca wpadł ciągnik rolniczy. Na miejscu interweniowała straż pożarna oraz policja.

Jak wstępnie ustalono, kierowca wykonywał koszenie trawy na terenach zielonych w pobliżu rzeki. W pewnym momencie maszyna zsunęła się ze skarpy. Kierowca nie odniósł w zdarzeniu obrażeń ciała.

Jak wyjaśnia asp. Bartłomiej Pytka z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Lublinie, strażacy zabezpieczyli miejsce działań, udzielili wsparcia osobie obsługującej pojazd oraz ograniczyli ewentualne wycieki płynów eksploatacyjnych z pojazdu przy pomocy rękawa sorpcyjnego. Pojazd został wyciągnięty przez lawetę.

(fot. KM PSP Lublin)

9 komentarzy

 1. To nie pech a chytrość..pół metra więcej wykoszę to będzie więcej siana..tak samo jak z orką..prawie asfalt zdzierają..bo 3 wiaderka więcej zboża będę miał..

  • Jakbyś miał chociaż trochę oleju w głowie , to byś popatrzył na zdjęcie które aż nadto informuje , że to nie rolnik kosił użytki zielone na siano (bo to przy ciągniku to nie jest kosiarka) , a jakaś firma mulczuje rosnące habazie przy rzece. Przykro , chciałeś zabłysnąć , a zrobiłeś z siebie idiotę , ot taka refleksja…..

  • Nie nazywaj tego trawą, bo to, co widać to trzcina i inne chwasty. Podjechał za blisko, trafił na grząski grunt i go ściągnęło.

 2. Maszyna była trzeźwa?

 3. Czyżby firma H…..?

 4. Cichobiorek cichodajek

  Miałem coś pd siebie dodać, ale przedszkolaki się już wypowiedziały i pożarły między sobą, na ile im rozumków starczyło.
  A że nie na wiele oceńcie sami.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Re: tradycja – Jarmark Jagielloński ponownie zawita do VIVO! Lublin
Bezpłatne warsztaty Know Hau w Strefie Psa w SKENDE
51. Ogólnopolskie Święto Chmielarzy i Piwowarów „Chmielaki Krasnostawskie” 2022
Zaproszenie na terenową akcję poboru krwi – 19 sierpnia
Piknik „Kwiaty we włosach” dla najstarszych mieszkańców Lublina