690 680 960

Parkowanie zakończone uszkodzeniem dwóch pojazdów. Kierująca seatem była nietrzeźwa (zdjęcia)

W środę wieczorem na jednym z parkingów w Zamościu nietrzeźwa kierująca uszkodziła zaparkowane pojazdy. Wczoraj 31-lata usłyszała zarzut kierowania seatem w stanie nietrzeźwości.

W środę wieczorem zamojscy policjanci otrzymali zgłoszenie o uszkodzonych pojazdach na jednym z parkingów przy ul. Wyszyńskiego w Zamościu. Na miejscu mundurowi zastali uszkodzone mitsubishi oraz audi. Z relacji zgłaszającego wynikało, że w jego pojazd uderzył inny pojazd, ale osoba ta nie zatrzymała się i odjechała z miejsca zdarzenia.

Kilka miejsc parkingowych dalej policjanci zauważyli stojącego seata. Samochód posiadał uszkodzenia pasujące do zgłoszonego zdarzenia. Mundurowi ustalili właścicielkę, była nią 31-letnia mieszkanka Zamościa. Zastali ją w domu.

Jak się okazało po badaniu alkomatem, kobieta miała w organizmie prawie promil alkoholu. W rozmowie z policjantami potwierdziła, że to ona kierowała seatem. Wyjaśniła, że omijając inne pojazdy na parkingu źle oceniła odległość i uderzyła w mitsubishi. Po tym zaparkowała swojego seata i poszła do domu.

W czwartek kobieta usłyszała zarzut kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości. Tego typu przestępstwo zagrożone jest karą pozbawienia wolności do lat 2 i utratą prawa jazdy. Kobieta odpowie również za uszkodzenie samochodów.

Parkowanie zakończone uszkodzeniem dwóch pojazdów. Kierująca seatem była nietrzeźwa (zdjęcia)

(fot. Policja Zamość)

6 komentarzy

  1. Jakoś blisko ten parking od okien budynku.

  2. Skąd wiedzą, że jak parkowala była nietrzeźwa, mogła się w domu napić. To, że nie potrafi parkować nie znaczy, że była pijana.

  3. Trochę stara przed sąsiadami. Na pewno będzie ich nieraz mijać na klatce, w osiedlowym sklepie czy na parkingu. Nie wiadomo, czy mówić w tej sytuacji dzień dobry czy wzrok spuścić i udawać, że się nie widzi.

  4. Trochę siara przed sąsiadami. Na pewno będzie ich nieraz mijać na klatce, w osiedlowym sklepie czy na parkingu. Nie wiadomo, czy w tej sytuacji mówić dzień dobry czy wzrok spuścić i udawać, że się nie widzi.

  5. Patologia się szerzy nie tylko w Lublinie.

  6. a za ucieczke z miejsca kolizji nic nie ma?

Kursy walut

  • USD 3.975zł -0.05%
  • GBP 5.0198zł 0.11%
  • EUR 4.3542zł -0%
  • CHF 4.5175zł 0.12%

Polub nas