Poniedziałek, 20 maja 202420/05/2024
690 680 960
690 680 960

Wpadł w poślizg ciężarówką, uderzył w smarta. Jedna osoba trafiła do szpitala (zdjęcia)

W piątek rano na trasie Bełżec – Narol doszło do zderzenia pojazdu ciężarowego z autem osobowym. W wyniku zderzenia kierujący osobówka odniósł obrażenia ciała i został przetransportowany do szpitala.

Do wypadku doszło w piątek rano na trasie Bełżec – Narol w powiecie tomaszowskim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zderzeniu pojazdu ciężarowego z osobowym. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że 47-latek z Mielca jadący samochodem ciężarowym marki Scania, na prostym odcinku drogi wpadł w poślizg i uderzył naczepą w jadącą z naprzeciwka osobówkę, po czym wjechał w ogrodzenie. Kierujący smartem 31-letni obywatel Ukrainy został przewieziony do szpitala.

Kierujący pojazdami byli trzeźwi. Funkcjonariusze sporządzili dokumentacje fotograficzną oraz przeprowadzili oględziny pojazdów i miejsca zdarzenia. Ze wstępnych ustaleń policjantów, wynika, że mężczyzna kierujący ciężarówką jechał za szybko, pomimo niekorzystnych warunków panujących na drodze.

Wpadł w poślizg ciężarówką, uderzył w smarta. Jedna osoba trafiła do szpitala (zdjęcia)

(fot. Policja Tomaszów Lubelski)

4 komentarze

  1. Trzeba nie mieć instynktu samozachowawczego, żeby osobówką jeździć po drogach, po których poruszają się ciężarówki.

  2. Gdzie tam widzicie naczepę?

  3. Uderzył naczepą w smarka i w ogrodzenie ,a później szybko podmienili naczepę na przyczepę jeszcze przed przyjazdem służb

  4. Trzezwy ukrainiec! Podejrzane.