Wtorek, 27 lutego 202427/02/2024
690 680 960
690 680 960

Palnikami rozgrzewali zmarzniętą ziemię, potem sadzili drzewa? Mieszkańcy przecierali oczy ze zdumienia (wideo)

Najpierw usunęli z terenów zielonych śnieg, następnie zmarzniętą ziemię rozgrzewali palnikami. Mieszkańcy widząc ten nietypowy widok po chwili dowiedzieli się, o co w tym wszystkim chodzi.

32 komentarze

 1. To akurat nic odkrywczego toż to państwo PiS … Łatwiej w oparach absurdu malować trawę na zielono, odśniezac i palnikiem rozmnażać ziemię żeby na sztukę wkopac pare sadzonek ale zmieścić się w terminie niż płacić kary umowne za nie dotrzymanie terminu… Taniej wyjdzie potem w ramach gwarancji posadzić pare drzewek… Wszyscy zadowoleni terminy dotrzymane… Burmistrz dostanie premie za gospodarnosc., firma przytuli kasiorę za zrealizowanie inwestycji…

 2. Plan na koniec roku trzeba wykonać, mus to mus nie ma co oczu przecierać. 01 01 to nie 31 12 urzędnicy i przepisy są bezwzględne. Gdyby wszyscy nie stosowali się do przepisów – świat by się zawalił na drugi dzień ; )

 3. gadanie głupot że ziemia zmarznięta najpierw spadł śnieg a później był mróz nie bylo nigdzie ziemi zmarzniętej ale artykuł hit 2022:)

 4. W ramach zadania realizowanego od kilku lat, ale z sadzeniem drzew trzeba było poczekać akurat na zimę i na śnieg.
  Bujać to my…

 5. Bareja by tego nie wymyślił, niestety jaki PiS takie działania

 6. Czytając o tym przypomniało mi się wojsko. Mianowicie 1984r w Chełmie miala być promocja i jaruzel miał być. Wiec trawniki malowali na zielono.

 7. Nie powinno się robić takich rzeczy gdyż w ziemi śpią owady i inne stworzenia i takie naruszenie ziemi to jak zniszczenie ich ochrony i pewna śmierć.

 8. Trawa a buc zielone tak kazal burmistrz

 9. miasto inspiracji i czerwonych świateł xD

 10. Kolejny raz redakcja błysnęła intelektem pisząc o rozmrażaniu ziemi która nie miała kiedy zamarznąć.Szukanie sensacji na siłę.Nie wiem jak jest z sadzeniem drzew o tej porze roku ale kilka dni przed opadami śniegu rolnicy siali jeszcze pszenicę.

Z kraju

Polityka i społeczeństwo