Środa, 24 kwietnia 202424/04/2024
690 680 960
690 680 960

Ostatni dzień na tanie odwiedziny w zoo. Od czwartku znacznie drożeją bilety wstępu

Obecnie bilet wstępu do Ogrodu Zoologicznego w Zamościu kosztuje 20 zł. Wraz z początkiem lutego, w przypadku biletów normalnych, cena ta wzrośnie ponad dwukrotnie.

Środa będzie ostatnim dniem, kiedy można wybrać się do Ogrodu Zoologicznego w Zamościu w korzystnej cenie. Obecnie za bilet wstępu trzeba zapłacić 20 zł. Przy czym nie ma tu rozróżnienia na wejściówki dla dzieci i dorosłych gdyż obowiązuje zimowa promocja, w trakcie której jest jedna, stała cena.

Wraz z początkiem lutego wracają jednak bilety normalne i ulgowe. W ubiegłym roku kosztowały one odpowiednio 40 i 30 zł, w tym wiadomo już, że będzie drożej. Ceny wejściówek wzrosną o 5 zł, a więc wyniosą 45 i 35 zł.

Utrzymane zostaną zniżki, jakie przysługują dzieciom w wieku od 3 do 6 lat, uczniom i studentom, emerytom i rencistom, niepełnosprawnym oraz posiadaczom Zamojskiej Karty Seniora. Osoby te mają prawo do biletu ulgowego. Są też rabaty dla uczestników akcji „BusBonus” oraz posiadaczy Karty Dużej Rodziny i Karty Zamościanina.

Obecnie zamojskie zoo czynne jest w godzinach od 9:00 do 15:00. W marcu bramy zamykane będą o 16:00 a od kwietnia do końca września o 18:00.

18 komentarzy

  1. A jak skończą się tarcze PISu wyborcy platfusów obudzą się z ręką w nocniku bo przecież u tyfuska „piniędzy nie ma i nie będzie”

    • Jak będą w stanie uruchomić drukarki do pieniędzy zakupione przez pis, to bank knotów nie zabraknie

  2. Zlikwidować zoo, to obóz koncentracyjny dla zwierząt, przeżytek i szkodliwy obiekt.

Dodaj komentarz

Z kraju