Piątek, 23 lutego 202423/02/2024
690 680 960
690 680 960

Os. Nałkowskich: Uszkodził pięć aut i zniszczył roletę w kiosku. 19-latek usłyszał zarzuty

Kryminalni z III komisariatu zatrzymali 19-latka, który uszkodził pięć aut na os. Nałkowskich. Oprócz tego mężczyzna zniszczył roletę jednego z kiosków.

W nocy z piątku na sobotę nieznany sprawca uszkodzi pięć aut i roletę w kiosku ruchu. Policjanci otrzymali zgłoszenie, że uszkodzone zostały pojazdy zaparkowane przy ul. Samsonowicza oraz ul. Nałkowskich.

– Wandal w upatrzonych pojazdach uszkodził karoserię, oberwał lusterko, czy też wgniótł klapę bagażnika. Poszkodowani właściciele oszacowali straty na łączna kwotę ponad 8 tys. zł. Policjanci ustalili także, że tej samej nocy została także uszkodzona roleta jednego z kiosków ruchu. W tym przypadku straty wyniosły 500 zł – informuje asp. Anna Kamola z KWP Lublin.

Operacyjni z III komisariatu ustalili, że za zniszczeniami stoi 19-letni mieszkaniec osiedla. Mężczyzna został zatrzymany w mieszkaniu, skąd trafił do aresztu.

– Młodzieniec znany jest miejscowym stróżom prawa, bowiem notowany był za przestępstwa przeciwko mieniu i zdrowiu oraz za przestępstwa narkotykowe – wyjaśnia asp. Anna Kamola.

Mężczyzna przyznał się do zdemolowania samochodów i rolety w kiosku. 19-latek usłyszał zarzuty zniszczenia mienia. Wyraził chęć dobrowolnego poddania się karze. Będzie musiał wykonać prace społeczne oraz naprawić wyrządzone szkody.

2016-11-15 10:23:18
(fot. ilustr. lublin112.pl)

15 komentarzy

  1. POZDRAWIAM WARIATY !!

  2. internetowi napinacze nic nie wiecie a i tak się prujecie hahaha brechta z Was pajace …

Z kraju

Polityka i społeczeństwo