690 680 960

Opróżnili znaleziony portfel, wszystko widział operator monitoringu miejskiego

Strażnicy miejscy z Lublina zatrzymali trzy osoby, które znalazły portfel, a następnie go opróżniły pod okiem kamery miejskiego monitoringu. Sprawą zajmują się policjanci.

W niedzielę po południu strażnicy miejscy pełniący służbę w centrum miasta otrzymali informację od funkcjonariusza straży miejskiej pełniącego służbę w monitoringu miejskim, że w okolicach Poczty Głównej dwóch mężczyzn i kobieta zabrali leżący na ławce, zgubiony przez kogoś portfel.

Następnie został on przeszukany i wyrzucony do kosza. Cała trójka wsiadał do autobusu linii nr 31 jadącego w stronę Al. Tysiąclecia. Osoby widziane na monitoringu zostały zatrzymane na przystanku przy Dworcu Głównym PKS, a następnie, po wylegitymowaniu i kontroli, przekazane wezwanemu patrolowi policji

Mundurowi przewieźli zatrzymane osoby na komisariat przy ul. Okopowej. Na miejscu okazało się, że właściciel portfela zdążył już zgłosić jego zagubienie. Portfel został odnaleziony przez funkcjonariuszy straży miejskiej w miejscu wskazanym przez dyżurnego monitoringu i również dostarczony na komisariat. Policjanci prowadzą dalsze czynności w tej sprawie.

(fot. pixabay.com)

9 komentarzy

 1. Myślę, że delikwenci spodziewali się wszystkiego, ale nie tego. Wielki Brat czuwa.

 2. Nieliczny przypadek inwigilacji który ma jakieś pozytywy. Polacy to jednak chyba nie zasługują na wolność bo skrzętnie się jej pozbawiają swoimi wyborami i ciemnotą. Psycho manipulacja w kościele, telewizji i u lekarza. Już jesteśmy ubezwłasnowolnieni tylko jeszcze tego nie dostrzegamy.

  • Absolutnie nikogo nie obchodzi co robisz, jeżeli twoje działanie nie wyrządzają innym szkody. Ludzie przede wszystkim chcą się czuć bezpiecznie. Monitoring uliczny poprawia bezpieczeństwo na ulicy. Fotoradary poprawiają bezpieczeństwo na drogach. Monitoring sklepowy odstrasza złodziei.
   Manipulacją jest to co Ty robisz. Przeważnie racjonalne ludzkie wybory nazywasz zmanipulowanymi.
   Czyli wszyscy się mylą – a tylko Ty mas rację.
   Jeżeli monitoring/kontrola Ci się nie podoba, to prowadź sklep (najlepiej alkoholowy) opierając się tylko na zaufaniu do ludzkiej uczciwości. W ciągu tygodnia byś sklep zamknął.

 3. Dobra akcja!!! Pozytywnie!!!

 4. Brawo dla czujnrgo oka operatora monitoringu.

 5. Znalezione nie kradzione, kalafior sam obserwował portfel, że jak po robocie pójdzie to jeszcze będzie a tu taki zonk 😀

 6. Kiedy lewacki sędzia ukradł staruszce resztę to było roztargnienie (czym spowodowane, przyzwyczajeniem..?) ale kiedy zwykły obywatel przywarłszy sobie cudza własność srogi lewacki sędzia go ukarze. Paranoja, sen wariata? Nie to rzeczywistość!

 7. Chyba tez gdy ma sie grype i wypluje flegme na trawe to siedzi se taki i wszystko zazdrosnik podgaduje. 75% Lublinan nie wie ze nawet pierdnąc nie wolno bo zatrudnili podglądaczy ciekawe od ilu jest to lat??

 8. A jeszcze niedawno chodzil kawal……idzie zyd po ulicy,znalazl portfel,przeliczyl….i mowi, k……nie zgadza sie… Poczytajcie jak frajerzy z Lublina splacili Jeszywe a potem oddali….a pewnie tych troje zulkow myslalo,ze to najszczesliwszy dzien bidakow,….i mysleli,ze to takie 500 +….a moze wiezli oddac??? do komendy w swoim rewirze….oto,Polska wlasnie….Mam nadzieje ze frajer co zgubil odda im te 10% pod cele…bo pala tego,kto nie pilnuje swego.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

II Festyn Rodzinny w Niebrzegowie
Dożynki gminne w Siemieniu. Zagrają Energy Girls, Malibu i News
Potańcówka przy fontannie
Milejowski Koncentrat Smaków czyli dożynki gminno parafialne
Piknik rodzinny w Osowie