Wtorek, 23 kwietnia 202423/04/2024
690 680 960
690 680 960

Ona była nietrzeźwa, on nie ma uprawnień. „Spotkali się” na skrzyżowaniu (zdjęcia)

W miniony piątek w Krępcu doszło do zderzenia dwóch pojazdów osobowych. Jak się okazało, kierujący samochodami nie powinni wsiadać za kierownicę. Kobieta kierująca jednym z nich była nietrzeźwa, natomiast kierowca drugiego samochodu nie posiadał w ogóle uprawnień do kierowania pojazdami.

Do zdarzenia doszło w miniony piątek po godzinie 17.00 w Krępcu w powiecie świdnickim. Policjanci otrzymali zgłoszenie o zderzeniu dwóch pojazdów osobowych na skrzyżowaniu. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak ustalili mundurowi 69-letnia kobieta kierująca pojazdem marki Mitsubishi nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu 18-letniemu mężczyźnie kierującemu pojazdem marki Ford. W wyniku zdarzenia kierująca pojazdem mitsubishi oraz pasażer forda trafili do szpitala.

– Okazało się, że 69-latka była nietrzeźwa. Badanie alkomatem wykazało u niej ponad dwa promile alkoholu w organizmie. Kierujący pojazdem marki Ford nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami. Teraz obydwoje za swoje zachowanie odpowiedzą przed sądem – informuje aspirant sztabowy Elwira Domaradzka ze świdnickiej Policji.

Ona była nietrzeźwa, on nie ma uprawnień. „Spotkali się” na skrzyżowaniu (zdjęcia)

fot. Policja Świdnik

 

Ona była nietrzeźwa, on nie ma uprawnień. „Spotkali się” na skrzyżowaniu (zdjęcia)

fot. Policja Świdnik

10 komentarzy

 1. Na pewno będzie zakochana para 😀

 2. Szczęśliwe zakończenie dla wszystkich użytkowników dróg. Happy end niczym z hollywoodzkiego filmu.

 3. Jak to się mówi? Swój do swego ciągnie…

 4. Słynny Frog szalał parę lat po drogach i nie miał stłuczki, ba nawet obcierki, a te wsiowe dzbany częsyo jężdżące max.70 na jedynym skrzyżowani w polu potrafią się zderzyć.

  • Nie mamy danych ile obcierek czy stłuczek mieli ci, którzy uciekali z drogi temu „słynnemu Frogowi”.

 5. Dobrze że się sami eliminują bo na policję nie można liczyć .

 6. Stara pijaczka ,po wsi tak codziennie jeździ.

 7. Uważam się za zbawionego

  No ale nie padło najważniejsze w Bolandii rozstrzygnięcie: Kto winien?

 8. A mówią, że kobiety jeżdżą ostrożnie, nie piją i takie tam…

 9. Jak miło, że w całą tę historię nie były zamieszane osoby trzecie, tzn. normalni kierowcy, którzy mają takie nudne zwyczaje, jak; posiadanie uprawnień, trzeźwość za kółkiem czy rozsądna jazda.

Dodaj komentarz

Z kraju