Czwartek, 29 lutego 202429/02/2024
690 680 960
690 680 960

Wiózł na lawecie auto pochodzące z kradzieży. Wpadł na granicy (zdjęcia)

Samochód osobowy poszukiwany jako utracony w Danii, został odzyskany podczas kontroli granicznej prowadzonej w Zosinie przez funkcjonariuszy z Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej.

Na terenie drogowego przejścia granicznego w Zosinie, na kierunku wyjazdowym z Polski, funkcjonariusze NOSG przerwali podróż 46-letniemu obywatelowi Ukrainy. Mężczyzna próbował wywieźć na lawecie z Polski na Ukrainę, samochód osobowy marki Peugeot 3008 (rok prod. 2020).

Podczas prowadzonych czynności kontrolnych, funkcjonariusze Straży Granicznej ustalili, iż pojazd o szacunkowej wartości 100 tys. zł, jest poszukiwany jako utracony na terytorium Danii.

W sprawie wszczęto postepowanie przygotowawcze. Kierowcę oraz odzyskany pojazd przekazano do dalszych czynności policjantom z Hrubieszowa.

W tym roku funkcjonariusze z Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej podczas prowadzonych odpraw granicznych, odzyskali różnego rodzaju pojazdy o łącznej wartości ponad 8 mln zł.

Wiózł na lawecie auto pochodzące z kradzieży. Wpadł na granicy (zdjęcia)

fot. NOSG

 

Wiózł na lawecie auto pochodzące z kradzieży. Wpadł na granicy (zdjęcia)

fot. NOSG

(źródło NOSG)

9 komentarzy

 1. I uni chcą do Unii?

 2. I mówią że oni tam walczą? tak walczą jak pokonać polskich celników. Kiedy skończy się ten bardak na granicy z tymi pseudo uchodźcami?

 3. Już powinni zacząć wyrzucać tych banderowców(inaczej ich nie nazwę, plugawy naród) z Polski, nie wszędzie na Ukrainie jest wojna, żyją tylko na nasz koszt. Stoją w kolejkach w ZUS-ie, dlaczego w Kijowie Lwowie i innych tudzież ich miastach też jest odpowiednik tej instytucji.

 4. Na wschodni front…!!

 5. oj zapomniało towarzystwo jak to rodzime złodzieje rąbali w Niemczech co im wpadło w ręce , a to nie tak dawno było

 6. dac jeszcze orła białego na bielizne, jacy obrońcy, zwykli złodzieje

 7. Do bzyk

  Masz racje . Niektórzy mają krótką pamięć albo wybiórczą

 8. Precz z Unią europejską.

 9. zbudować mur na granicy z Ukrainą i kontrole wszystkim co przejeżdżają przez granicę, wtedy możemy powiedzieć o najlepiej chronionej granicy UE

Dodaj komentarz

Z kraju

Polityka i społeczeństwo