690 680 960

Okradziono budowę w Pełczynie. Poszkodowany wyznaczył nagrodę

Minionej nocy okradziona została posesja jednego z naszych czytelników. Wyznaczył on nagrodę za informacje, które przyczynią się do wykrycia sprawców. Anonimowość jest w pewłni zagwarantowana.

W nocy z piątku na sobotę na teren budowy domu w Pełczynie w gminie Trawniki w powiecie świdnickim zakradli się złodzieje. Skradzione zostały materiały budowlane, elektronarzędzia marki Dewalt a także prostownik rozruchowy marki Vander. Do tego zniknęła kamera samochodowa Peiying oraz gotówka z pozostawionego tam portfela.

Z uwagi na fakt, iż wśród skradzionych rzeczy są m.in. wiadra z tynkiem elewacyjnym, sprawcy musieli poruszać się samochodem. Kradzież miała miejsce naprzeciwko budynku straży pożarnej, między godziną 22.00 a świtem.

Poszkodowany apeluje do osób, które nocą przejeżdżały w tej okolicy i zauważyły coś, co może mieć związek ze zdarzeniem o kontakt. Istnieje możliwość, że kamery w samochodach mogły zarejestrować np. pojazd sprawców. Za pomoc, oraz przyczynienie się do wykrycia złodziei, przewidziana została nagroda. Kontaktować się można pod nr. tel. 607 585 344 lub przez naszą redakcję. Zapewniamy pełną anonimowość.

(fot. Google Street View)

6 komentarzy

 1. Obcy tam nie był.To musiał być ktoś , kto znał teren i pewnie nie raz obserwował budowę.
  Musisz sam szukać , na policję nie licz , chyba że przypadkiem gdzieś złodziej wpadnie i wysypie się.

 2. Rudowe się zabezpiecza ..można założyć monitoring za małe koszty w wizja na fona karta sim w granicy 50zł/mc ale jak ktoś chytry to traci więcej jak mógł..

 3. Czy poszkodowany nie zalega z zapłatą ? jeśli nie ,to radzę popatrzeć na najbliższych sąsiadów , obcy nie ukradł

 4. Ty gorszy sort zawsze jesteś taki „genialny „? bo jak czytam twoje komentarze to zastanawiam się czy ten „geniusz ” w sobie masz od urodzenia ,czy może posiadłeś go siedzac calymi dniami w „internetach ” ?

 5. A może zdesperowani pracownicy za brak wypłat postanowili sobie odbić. Słyszałem, że w tej okolicy wiele dziad-budów (czyt. firm”krzak”), którzy każą czekać wuj wie ile na wypłatę za skończoną robotę, mają taki mają problem. Pseudo-agro-biznesmeni aby pod siebie a nie komuś!

 6. moim zdaniem jeżeli znajda te osoby, powinny zostać ich dane osobiste upublicznione, jakby nie dostali sromotnego wpier…u, ( ba nawet jak ich skaża to polskie sądownicwo jest śmieszne, i nie gwarantuje że 2x tego nie zrobią) a solidny wpier…l i upublicznienie danych, jak najbardziej gwarantuje to że zastanowią się 2x, po co sprawy i płacić za wszystko, poddać dane i sami zrobią ludzie porządek ze śmieciami

Kursy walut

 • USD 4.3354zł 0.21%
 • GBP 5.369zł 0.8%
 • EUR 4.7239zł 0.34%
 • CHF 4.7142zł 0.58%

Polub nas