Poniedziałek, 22 kwietnia 202422/04/2024
690 680 960
690 680 960

Zderzenie trzech pojazdów na trasie Lublin – Biłgoraj. Pięć osób trafiło do szpitala, w tym kilkumiesięczne dziecko (zdjęcia)

W sobotę przed południem na drodze wojewódzkiej nr 835 doszło do zderzenia trzech pojazdów osobowych. Do szpitala przetransportowano pięć osób, w tym kilkumiesięczne dziecko.

Do wypadku doszło w sobotę przed godziną 11 na drodze wojewódzkiej nr 835, na trasie Lublin – Biłgoraj. Na odcinku pomiędzy Biłgorajem a Gromadą zderzyły się trzy pojazdy osobowe – BMW, mercedes i renault.

Dwa pojazdy po zderzeniu wpadły do przydrożnego rowu. Na miejscu interweniowały zespoły ratownictwa medycznego, straż pożarna oraz policja. Do szpitala przetransportowano pięć osób, w tym siedmiomiesięczne dziecko, które trafiło do placówki medycznej w Lublinie.

Policjanci ustalili wstępnie, że kierująca pojazdem marki BMW, podczas manewru skrętu w lewo zderzyła się z wyprzedzającym ją pojazdem marki Renault. Wytrącony z toru jazdy renault uderzył jeszcze w zaparkowanego mercedesa. Kierujący pojazdami byli trzeźwi. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia.

W rejonie wypadku nadal występują utrudnienia z przejazdem.

Tutaj zobaczycie więcej zdjęć z miejsca wypadku

(fot. bilgorajska.pl)

8 komentarzy

  1. No tak , to lewe lusterko to na ch****j potrzebne ,
    jak nie widać twarzy do poprawienia oka.Więc nie ma nawyku patrzenia , skręca nie widząc że ktoś podjoł manewr wyprzedzania.

  2. Najpierw poczytaj kodeks drogowy potem możesz komentować jak zrozumiesz zasady lub przepisy..!!

  3. sprawcą tego wypadku jest kobieta która jechała białym BMW i skręcała w lewo nie ustąpiwszy wcześniej pierwszeństwa pojazdowi renault – tak orzekła policja co pisze na lokalnym portalu informacyjnym

  4. BMW + kobieta = totalne nieporozumienie

  5. BMW- Totalne nieporozumienie, mercedes ma celownik, to w beemkeach krzyże odrazu powinni montować na maskach

Z kraju