690 680 960

Ogromny pożar w Lublinie. Na miejscu z ogniem walczy kilkudziesięciu strażaków (wideo)

W czwartek wieczorem w rejonie skrzyżowania ul. Pancerniaków i Grygowej doszło do potężnego pożaru w bydynku magazynowym. Na miejsce docierają kolejne zastępy straży pożarnej.

Do pożaru doszło w czwartek po południu w budynku magazynowym w Lublinie przy ul. Pancerniaków. Na miejsce docierają służby ratunkowe.

Obecnie z ogniem walczy kilka zastępów straży pożarnej, w rejonie prowadzonych działań gaśniczych mogą występować utrudnienia w ruchu. Na miejscu jest też policja. Akcję gaśniczą utrudniają silne podmuchy wiatru. Na miejscy jest co najmniej 10 zastępów straży pożarnej.

Obecnie nie ma informacji o osobach poszkodowanych, cały czas trwa akcja gaśnicza.

(fot. wideo lublin112.pl, fot. wideo nadesłane Mariusz, Mateusz, Grzegorz)

45 komentarzy

  1. Znam człowieka 20 lat, stracił dorobek swojego życia , a wy się dobrze bawicie . Grunt to odrobina współczucia , gratuluję.

  2. PANOWIE TYLKO SIĘ NIE ZAŁAMYWAĆ CHOCIAŻ TRUDNO PO TAKIM CIOSIE LOSU WSPUŁCZUJE

  3. Niema to jak pośmiać się z cudzej tragedii. Pali się ale nie moje to mogę się pośmiać. Ciekawe co by powiedzieli komentujący gdyby to ich własna firma się spaliła i zostali by na lodzie??? Żal czytać komentarze i patrzeć na tą znieczulicę. A potem w internecie pretensje że lekarze w szpitalu ludzi nie ratują. Dlaczego? Bo od was się uczą znieczulicy

  4. No przykre ale Młody Kurier teraz to może się zastanowi kilka razy zanim coś zrobi komuś innemu, bo jak to mówią ………. ludzie urazy i krzywdy długo pamiętają.

Kursy walut

  • USD 4.3833zł 2.11%
  • GBP 5.2764zł 0.37%
  • EUR 4.7195zł 0.59%
  • CHF 4.7458zł 0.93%

Polub nas