690 680 960

Odpowiedzą ze wyłudzenie monet o wartości 1,2 mln złotych. Sprawa jest rozwojowa (wideo, zdjęcia)

Lubelscy policjanci zatrzymali trzech mężczyzn do sprawy wyłudzenia złotych monet o wartości 1,2 mln złotych od mieszkanki Lublina. Jak informują mundurowi sprawa jest rozwojowa.

Na początku stycznia starsza mieszkanka Lublina padła ofiarą oszustów. Przestępcy wyłudzili od 92-latki metodą „na policjanta” złote monety o wartości 1,2 mln złotych.

Operacyjni z Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu KMP w Lublinie wspierani przez kryminalnych z KWP w Lublinie ustalili, że udział w przestępstwie brali dwaj mężczyźni w wieku 26 i 32 lat. Zostali oni zatrzymani na terenie Opatowa. Przy sprawcach zabezpieczono gotówkę w kwocie blisko 20 tysięcy złotych. Obaj usłyszeli zarzuty oszustwa i zostali przez sąd tymczasowo aresztowani na okres 3 miesięcy.

 

 

Kolejny mężczyzna biorący udział w przestępstwie wpadł w ręce policjantów wczoraj. 24-latek został zatrzymany na terenie Warszawy. Dzisiaj zostanie doprowadzony do Prokuratury Rejonowej Lublin – Północ, gdzie usłyszy zarzuty udziału w oszustwie.

24-latek jest dobrze znany policji. Niedawno opuścił tymczasowy areszt, gdzie przebywał w związku z oszustwami „na policjanta”. Sprawa jest rozwojowa. Sprawcom grodzi kara pozbawienia wolności do lat 8.

 

(fot. wideo Policja Lublin)

29 komentarzy

 1. a po co pracować 1-2 strzały raz na 5 lat i wystarczy z 500+ nie nazbierasz tyle

 2. Dawno trzeba było z kraju wygonić tych cyganów. Nieroby i kombinatory. Nikt się nie zastanawia skąd mają kasę jak jeszcze żadnego w pracy nie widziałem… Brakuje tylko na zdjęciach tych cyganek co drą ryja całymi dniami …

 3. nowy towarek w kryminale , ciasny i dziewiczy

 4. Pokazać mordy tych śmieci!

 5. To teraz wnuki i prawnuki dokończą skubanie. babkowiny

  • No i prawidłowo do trumny nie zabierze , gdybym był w takiej sytuacji dawno dałbym to rodzinie lub jak nie ma komuś biednemu i uczciwemu człowiek trzyma się czasem bogactwa do samego końca nie wiadomo po co .

 6. Spoko, mają czym smarować tym nietykalnym, szybko wrócą bo do normalnej roboty się nie nadają…

Kursy walut

 • USD 4.3518zł -0.51%
 • GBP 5.3364zł -0.1%
 • EUR 4.6856zł -0.12%
 • CHF 4.75zł -0.26%

Polub nas