Środa, 17 kwietnia 202417/04/2024
690 680 960
690 680 960

Odpowie za usiłowanie dwóch zabójstw (wideo)

W trakcie awantury 41-latek ugodził nożem mężczyznę, a następnie zabrał mu samochód i pojechał do chłopaka swojej córki. Tam napastnik rzucił się z nożem na 24-latka krzycząc, że go zabije. Agresor został zatrzymany i usłyszał zarzuty. Grozi mu nawet kara dożywotniego pozbawienia wolności.

W minioną środę wieczorem, dyżurny komendy policji we Włodawie otrzymał zgłoszenie o tym, że mężczyzna został zaatakowany nożem, a jego BMW zostało skradzione.

Policjanci na miejscu zdarzenia ustalili, że doszło do kłótni między 41-letnim awanturnikiem a 24-letnim mężczyzną, który odmówił odwiezienia 41-latka do mieszkania jego córki. W wyniku awantury, 41-latek zaatakował nożem 24-latka, raniąc go w głowę i rękę, a następnie ukradł kluczyki do BMW i pojechał do mieszkania swojej córki.

Po przybyciu na miejsce, groził nożem 24-letniemu chłopakowi swojej córki zabójstwem. W trakcie szamotaniny został mu odebrany nóż, a 41-latek zbiegł z miejsca zdarzenia. Podczas ucieczki skradzionym wcześniej samochodem, został zatrzymany przez patrol policji. Badanie policyjnym alkomatem wykazało, że był kompletnie pijany. W jego organizmie znajdowały się 3 promile alkoholu. Ostatecznie mężczyzna trafił do policyjnego aresztu.

Zatrzymanemu postawiono zarzuty usiłowania dwóch zabójstw, kierowania gróźb karalnych oraz kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości wraz z krótkotrwałym użyciem cudzego pojazdu. Za popełnione przestępstwa kodeks karny przewiduje karę nawet dożywotniego pozbawienia wolności. W piątek decyzją sądu, wobec mężczyzny zastosowano środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania.

(fot. wideo Policja)

9 komentarzy

  1. Dżesica (koleżanka Brajanka)

    Za to za usiłowanie dwóch zabójstw, mniej dostanie niż ten co se schomikował 80 tysięcy fotek z małolatami.

  2. Dziki wschód

  3. Czego to człowiek po tej wòdeczce nie zrobi, ehhh

  4. Ooo pan naczelnik w patrolu?

  5. Jaki agresywny!Trzeba go wykastrować.U psów i kotów to działa znakomicie.

  6. A ile córka ma lat? Tak z ciekawości.

  7. atrybut PISuara

Z kraju