Odpowie za uprawę konopi indyjskich i posiadanie środków odurzających

Policjanci ze Świdnika podczas przeszukania mieszkania 47-latka z gminy Mełgiew natrafili na marihuanę. Mężczyzna przyznał, że prowadził własną uprawę konopi indyjskich.

Kryminalni ze Świdnika pozyskali informację, że jeden z mieszkańców gminy Mełgiew może posiadać środki odurzające. Podczas przeszukania miejsca zamieszkania 47-latka policjanci natrafili na ponad 60 gramów suszu roślinnego, który okazał się marihuaną.

Mężczyzna przekazał mundurowym, że susz należy do niego i pochodzi z jego własnej uprawy. 47-latek został zatrzymany i przewieziony do komendy, a następnie przesłuchany w charakterze podejrzanego.

Wkrótce mężczyzna będzie odpowiadał za posiadanie środków odurzających i uprawę konopi innych niż włókniste. Za każde z tych przestępstw grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

(fot. lublin112.pl – ilustracyjne)

Zobacz również

5 komentarzy

 1. Jak nie asf,to ptasia grypa to chłop wziął się za uprawę roślin;-)

 2. Ale trzeba byc madrym zeby przy posiadaniu przyznac soe jeszcze do sadzenia. Mistrz intelektu 😂

  • Powie, że miał własne rośliny na własny użytek nikt nie miał do nich dostępu, więc nie było możliwości udzielania ich innym osobom będzie mniejszy wyrok, bo ktoś go podpierdzielił tak więc raczej na grzywnie się nie skończy.

 3. przypominam że za pobicie ze skutkiem śmiertelnym polski sąd wydał wyroki 4 i 5 lat pozbawienia wolności za skatowanie człowieka na oczach rodziny tylko za to że ochlapał kogoś błotem pośniegowym, także lepiej jak by powiedział że zabił człowieka mniejszy wyrok by dostał niż za konopie wielki narkotyk który wyrasta z ziarna, nie to co wóda która trzeba przetwarzać, POLSKI KRAJ TAKI PIĘKNY I MĄDRY, w Holandii leczy w Polsce zabija. prawie jak ptasia grypa w Polsce atakuje cały kraj niemiec nie rusza świnska grypa w Polsce dziki na drzewa uciekają przed grypą na zachodzie się nie słyszy o tym

 4. Ci ustawodawcy są tak głupi jak one same gościo co pali zielsko dostaje 3 lata a swołocz z Ukrainy za zabicie ludzi 4 i jeszcze za niego musimy płacić.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.9591zł -0.54%
  • GBP 4.9043zł 0.39%
  • EUR 4.4465zł -0.44%
  • CHF 4.1804zł -0.03%

  Polub nas

  Darmowe ogłoszenia lokalne

   Materiały wideo

   Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
   Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
   99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
   W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
   W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

   Co? Gdzie? Kiedy?

   Kiermasz Produktów Lokalnych w Kazimierzu Dolnym
   W niedzielę odbędzie się „Festiwal Młody Ziemniak”
   Pierwszy w sezonie zlot food trucków w Lublinie
   DARMOWY KURS SAMOOBRONY DLA KOBIET
   Zaproszenie na akcje terenowego poboru krwi RCKiK w Lublinie