Odnalazł się pojazd biorący udział w kolizji. Jego kierowca uciekł z miejsca zdarzenia

W sobotę wieczorem policjanci otrzymali informację, że auto biorące udział w kolizji na ul. Sowińskiego stoi zaparkowane przy ul. Leszczyńskiego w Lublinie. Trawa ustalanie okoliczności zdarzenia.

W sobotę około południa na ul. Sowińskiego doszło do zderzenia trzech aut. Sprawca zdarzenia nie zatrzymując się odjechał z miejsca kolizji. Policjanci przystąpili do poszukiwań sprawcy.

Po opublikowaniu apelu do świadków zdarzenia, otrzymaliśmy informację, że w niemal tym samym czasie z ul. Weteranów ktoś ukradł auto marki Lancia Lybra. Jak się później okazało elementy z uszkodzonego pojazdu, które leżały na ul. Sowińskiego, pasowały do marki i koloru skradzionego auta.

Wieczorem policjanci otrzymali informację, że na parkingu u zbiegu ul. Leszczyńskiego i ul. Czechowskiej stoi skradziony pojazd z uszkodzeniami po kolizji. Na miejscu trwają policyjne czynności. Trwa ustalanie, kto siedział za kierownicą auta w chwili zdarzenia. Mundurowi będą sprawdzać m.in. pobliski monitoring.

_mg_2066

2016-10-08 20:52:31
(fot. lublin112.pl)

20 komentarzy

  1. Ale złodziej uczciwie od razu pojechał na Leszczyńskiego przerejestrować 🙂

  2. Lancia to takie chodliwe auto że nic tylko kraść. Pewnie złodzieje tacy sprytni byli że nawet śladów włamania nie było a i auto pewnie po wszystkim zamknęli żeby im ktoś inny nie zwędził. Żenada. Nowi studenci do miasta zjechali i się zaczyna. Tak do pierwszej sesji trzeba będzie uważać nim ich wywalą.

  3. może technicy by palce zdjeli z klamki i kierownicy drążka zmiany biegów ale tego nie zrobią bo to nie morderstwo żeby palce ściągać będą szukać wymyślone złodzieja widmo 😀

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Kaufland wraz z partnerami – LUX MED i Geneva Trust zapraszają mieszkanki województwa lubelskiego do udziału w bezpłatnym badaniu mammograficznym
Kiermasz Bożonarodzeniowy Podmiotów Ekonomii Społecznej
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Weź udział w „Wampiriadzie”! Przyjdź i oddaj krew