Poniedziałek, 15 kwietnia 202415/04/2024
690 680 960
690 680 960

Od 100 zł do 56 tys. zł. Większość pracowników Urzędu Marszałkowskiego otrzymała nagrody

W 2018 roku Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego wypłacił swoim pracownikom ponad 2 mln złotych nagród. W roku ubiegłym kwota ta była już trzy razy wyższa. Średnia nagroda wyniosła 5,7 tys. złotych.

48 komentarzy

 1. Heh, większość pisze że to skandal, a może nie Ci co tu tak szczekają i biją pianę pójdą sami do pracy za 2000pln/m-c i wtedy zobaczymy. Większość urządów ma problemy z niedoborem pracowników i nie chodzi tu o to, że na stanowiska typowe dla Karyny i Sebiksa co umieją tylko ksero obsłużyć (a może i nie). Brakuje specjalistów bo nikt z taką kasę nie chce do urzędu iść pracować. A jak najlepiej utrzymać pracownika by nie odszedł??? Skandalem to nie są te nagrody czy trzynastki tylko skandalem są wynagrodzenia w urzędach, edukacji, państwowej służbie zdrowia itd. itd.

  • za przeszkadzanie społeczeństwu masą głupich „przepisów” napędzających machinę biurokratyczna to i tak o 4000 za dużo…

  • nikt nie chcę? po kiego wała jeszcze więcej urzędoli? jest ich grubo ponad 600 tysięcy!!! przecież tam siedzą po 5 w pokoju 1 pracuje, a reszta sobie kawkę i neta przegląda ! Biurokracja jest tak rozdmuchana że końca nie widać…zredukować o 3/4 zostawić tylko najlepszych speców dać że 3.5/ 4 koła na łapę. ,,, acha i za wszelakie błędy i nie gospodarność karać i jeszcze raz karać!

 2. to się bawią za nasze oj przepraszam nie za nasze (unijne )

 3. A co zazdrościsz? Trzeba się było uczyć też byś w urzędzie pracował hehehehehe

  • uczyć? hahaha tam banda mgr. po politologiach i filozofiach siedzi oczywiście zatrudnieni po znajomościach ….też mi wybitni „szpece” i „yntelygencja”;) śmiechu warte!

  • nie uczyć tylko urodzić chyba

 4. A j….was pies urzędnicze mędy, płaskich,wielkich, tłustych d… życzę

 5. Za sumienną pracę i zaangażowanie to się dostaje pensję, jeśli się ktoś nie wywiązuje z obowiązków to do zwolnienia taki pracownik

 6. Co trzeba zrobić na 56 koła jednorazowej nagrody na urzędniczym stołku?
  Swoją drogą fajnie policzone – 9 osób dostaje stówkę, jedna 56 tysięcy i średnio dostali 5.700…

 7. Niestety coraz więcej „pasterzy” trzeba do pilnowania tych stad baranów które myśleć samodzielnie nie potrafią. A co się robi z baranami? A strzyże sie je, do gołej skóry. A barany pięknie ogolone polecą głosować bo myślą że następni to im więcej futra zostawią. Taki … jak słonia nos! Ogolą tak samo!

 8. W zdecydowanej większość nie pracują tam przypadkowe osoby, tylko pociotki, po beznadziejnych studiach, które nigdzie indziej nie dają sobie rady. I prawdą jest, że na niskich stanowiskach zarobki są słabe, ale praca też nie wymagająca.
  Ale takie wysokie premie, to delikatnie mówiąc – przegięcie.

 9. Te pieniądze im się po prostu należały…

 10. Pięć lat temu Szydło /sołtysowa/ krzyczała „wystarczy nie kraść” a oni dopiero w okradaniu społeczeństw osiągnęli mistrzostwo świata – oszuści i obłudnicy.

Z kraju