Środa, 28 lutego 202428/02/2024
690 680 960
690 680 960

Obraz Matki Bożej Kodeńskiej zyskał nowe korony. W uroczystościach wzięło udział tysiące pielgrzymów (zdjęcia)

Tysiące pielgrzymów z Polski i zza granicy przybyło do Kodnia na uroczystości związane z obchodami 300-lecia koronacji Matki Bożej Kodeńskiej. Ich centralnym punktem była koronacja obrazu.

35 komentarzy

 1. Obraz Matki Bożej Kodeńskiej zyskał nowe korony. To już teraz mamy wszystko co jest nam potrzebne do życia.
  Jeszcze teraz ZUS „czternastkę” wypłaci, w Biedronkach promocje ogłoszą, może jakaś rocznica się trafi, jakiś nowy pomnik postawią i już wybory !!!

  • Po co te korony dla matki bożej i jej synka? Stare straciły ważność, czy kardynałowie przetopili sobie na nową biżuterię? Poza tym chciałbym zauważyć, że kilka lat temu Jezus Chrystus został ustanowiony królem Polski (co tam, że umarł za świat…), więc to chyba powinno wystarczyć za wszystkie inne rytuały. Niestety poprawy w naszym kraju nie widać, więc… po co było przepłacać?

 2. Bierecki te korony ufundował z pieniędzy wyprowadzonych ze SKOKu ?

 3. Miejmy nadzieję że wszechwładza kościoła się wkrótce definitywnie zakoniczy dla przykładu zasłabnięcie młodej dziewczyny na miejscu jest straz pogotowie trwa akcją reanimacyjna a ksiądz wyjedzą z tekstem by nie przeszkadzać nawet mszy nie przerwał

  • Kościół mi nie przeszkadza ale lewackie przybłędy tak.

  • Bernardzie, na dziś nie ma w Polsce żadnej partii politycznej, żeby choć wspomniała, ze chce wypowiedzieć, albo zerwać Konkordat, a bez tego kościół będzie tak jak kiedyś PZPR, przewodnią siłą rządzącą ciemnym zbajerowanym ich gadkami, ludem, a co gorsza z piątego rzędu rządzącym Polską.

 4. To wstyd żeby Matkę Boską ozdabiać jakimiś kamykami i metalami. Sercem i miłością a nie przedmiotami materialnymi nic nie wnoszącymi do życia wiecznego. Piekło wami będzie wyściełane.

 5. Czyli taki boski botoks

 6. Ile jest matek Bożych? Czy Maryja jest również Bogiem? Dlaczego zabraniają homoseksualizmu, skoro podczas imprezy niektórzy księża zachowywali się bardzo kobieco? (Nasz papież nazwał to gejowskim lobby) Dlaczego wszyscy są tacy grubi? Czy nie są wystarczająco biedni?

  • Dziadek ze Slamsowa

   Nasz rząd nie pozwoli, żeby byli wystarczająco biedni, bo gdzie jeździliby na konsultacje i wskazówki jak rządzić Polską jak nie do siedziby Konferencji Episkopatu Polski.
   Z sytymi i nażartymi za podatnicze pieniądze, łatwiej dojść do konsensusu.

  • Jęki lewackiego szamba.

 7. dzięki temu polscy katolicy będą mogli pluć jadem jeszcze bardziej na inaczej myślących.

Dodaj komentarz

Z kraju

Polityka i społeczeństwo