Nocne zderzenie skody z renaultem na skrzyżowaniu (zdjęcia)

Dwa auta zderzyły się w nocy na skrzyżowaniu al. Kraśnickiej z ul. Bohaterów Monte Cassino w Lublinie. Na szczęście nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń ciała.

Do zdarzenia doszło w nocy z soboty na niedzielę na al. Kraśnickiej w Lublinie. Około godziny 1, na skrzyżowaniu z ul. Bohaterów Monte Cassino, zderzyły się dwa samochody osobowe, skoda i renault. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalono, kierująca renaultem kobieta jechała ul. Bohaterów Monte Cassino od strony al. Mazowieckiego. Wjeżdżając na skrzyżowanie nie ustąpiła jednak pierwszeństwa przejazdu kierowcy skody, który poruszał się al. Kraśnicką w kierunku centrum. W wyniku tego doprowadziła do zderzenia obu pojazdów.

Na szczęście w zdarzeniu nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń ciała. Badanie alkomatem wykazało, że obaj kierowcy byli trzeźwi. Policjanci ustalają teraz szczegółowe okoliczności kolizji. Występowały niewielkie utrudnienia w ruchu.

(fot. lublin112.pl)

Zobacz również

15 komentarzy

 1. Co z tego,że obydwoje kierujący trzeźwi jak baba ślepa???

 2. I weź tu bądź pasażerem bolta ! 50/50 że dojedziesz do celu bez szwanku

 3. Żółte światła, zieloni kierowcy

  Lubi w nocy przypie****ć

 4. … aż sie laweta złamała !

 5. Niestety niektórzy jadą i nie patrzą na znaki – na tym skrzyżowaniu występuję podobne złudzenie do tego na skrzyżowaniu Krańcowej i Dr. M.M – tam włączyli światła, więc w końcu zapewne i tutaj to zrobią. Szkoda, że nie ma czegoś takiego jak migający znak „ustąp pierwszeństwa” czy też „stop” – być może właśnie takie rozwiązanie ustawiane przy newralgicznych skrzyżowaniach, na których dochodzi do wymuszeń, pozwoliłoby uniknąć nocnych wypadków w czasie wyłączonej sygnalizacji świetlnej. A bolciarz skoro dużo jeździ, to powinien być uczulony i przewidzieć to, że ktoś może wyjechać z boku – zamyślony czy np. pijany, a nie zapier….ać ile wlezie bo zaraz następne zlecenie czeka. Ale jaki przewozy tacy i kierowcy, a tych co mieli pierwszeństwo pełno jest na cmentarzach.

 6. LU i wszystko jasne

  • A Ciebie to bili w szkole z LU , czy coś w tym stylu , bo Masz jakiś z tym wielki problem .
   Portal lubelski ,większość wiadomości z Lublina to jakie mają być rejestracje , Krakowskie , Warszawskie ?
   Postaw po 100 kierowców LU , LLE ,LKR , LSW czy jakich tam innych miejscowości to dopiero Zobaczysz , kto króluje w sezonach.

   • Małe sprostowanie miało býć dzwonach (przekonwertowanie przez klawiaturę )

    • Jak ja nie napiszę, że to LU to zaraz jakiś cebularz napisze LSW, LUB albo jakieś LKR chociaż by to było zdarzenie na lubelskim osiedlu gdzie na 99% to LU. Wszyscy źle jeżdżą tylko nie LU, to chyba jakieś święte blachy.

  • A skąd czereśniak wie, że LU, hee??

 7. Jak taka pani nie potrafi kierowac w srodku nocy gdzie nie ma praktycznie aut na ulicach to w ogole nie powinna wsiadac za kierownice

 8. tureckie reno z LUB na blachach i wszystko jasne.

 9. znowu bolt bo niewidze za bardzo?

 10. baba,bubel genetyczny

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Spotkanie integracyjne dla rodzin z Ukrainy
Ostatni mecz sezonu!
Zbiórka elektrośmieci w szczytnym celu. Akcja wesprze leczenie Amandy z Lublina
Słodka Paka dla Dzieciaka
Charytatywny Piknik Rodzinny na leczenie Paulinki Tarasiuk