690 680 960

Nocne zderzenie pojazdów na rondzie. Kolejny kierowca nie patrzył na znaki, był nietrzeźwy (zdjęcia)

Sygnalizacja świetlna już nie działała, po raz kolejny na tym rondzie doszło do wypadku. Dwie osoby trafiły do szpitala.

Do wypadku doszło w nocy z soboty na niedzielę na rondzie im. Kuklińskiego w Lublinie. Około godziny 1.30 na skrzyżowaniu al. Solidarności z al. Kompozytorów Polskich i ul. Lubomelską zderzyły się dwa samochody osobowe: audi i fiat. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja.

Ze wstępnych ustaleń wynika, iż kierujący audi mężczyzna poruszał się al. Solidarności od strony Warszawy. Wjeżdżając na skrzyżowanie, na którym nie działała sygnalizacja świetlna, nie zastosował się do obowiązującego oznakowania. W wyniku tego nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierowcy fiata, który zjeżdżał z ronda. Doprowadził do zderzenia obu pojazdów.

W wypadku poszkodowane zostały dwie osoby. Przetransportowano je do szpitala. Badanie alkomatem wykazało, że kierowca audi był nietrzeźwy. Teraz policjanci ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia. Nie było większych utrudnień w ruchu.

(fot. lublin112)

17 komentarzy

 1. ,aa,boKrzycho.paPj

  Ja jak na zielonym wjeżdżam to patrzę na pieszych, rowerzystów,pojazdy na czerwonym.Co mi z tego jak wjadę na zielonym jeśli ktoś mi wjedzie z czerwonego i mnie zabije albo moich pasażerów i co miałem pierwszeństwo przejazdu i co będę sądził z cmentarza czy z wózka inwalidzkiego tego co mi wymusił???

 2. ,aa,boKrzycho.paPj

  Jak by ten z bolta obserwował tego pijaka ,to by przyhamował czy zwolnił lub nawet skręcił wcześniej w prawo,ja się staram obserwować kierowcę który dojeżdża do ronda,oceniam jego prędkość w nocy,a w dzień na dodatek patrzę na jego twarzi oczy co robią,czy zwracają na mnie uwagę

 3. Jakie znaki buraki rozpoznają tylko kolor zielony

 4. Bombel(przez Om)

  On zwracał uwagę na znaki, to dobry kierowca. Tyle, że wszędzie widział pierwszeństwo moczymorda.

 5. tyle lat bylo pierszenstwo na wprost po co bylo zmieniac?

Dodaj komentarz

Kursy walut

 • USD 4.1887zł -0.18%
 • GBP 5.2109zł -0.04%
 • EUR 4.479zł -0.25%
 • CHF 4.6211zł -0.19%

Polub nas