Niedziela, 25 lutego 202425/02/2024
690 680 960
690 680 960

Nocami ktoś jeździł samochodem należącym do pizzerii, z lokalu zaczęły ginąć pieniądze. Zagadka została rozwikłana

Z dość nietypową zagadką musiała zmierzyć się właścicielka jednej z kraśnickich pizzerii. Kobieta zaczęła podejrzewać, że nocą ktoś korzysta z należącego do lokalu auta. Zaczęła spisywać licznik, co potwierdziło jej przypuszczenia. Sprawcę zatrzymali policjanci.

W ostatnim czasie właścicielka jednej z pizzerii w Kraśniku zawróciła uwagę na nadmierne zużycie paliwa w należącym do lokalu volkswagenie. Po wnikliwym sprawdzeniu sytuacji okazało się, że paliwo nie jest kradzione, lecz nocami ktoś jeździ pojazdem, później zaś odstawia auto na miejsce. Zaczęła więc codziennie spisywać licznik pojazdu, co potwierdziło jej przypuszczenia. Co więcej, z pizzerii zaczęło też ginąć wyposażenie. Zniknął laptop, potem terminal płatniczy, jednak nigdzie nie było żadnych śladów włamania.

W nocy z niedzieli na poniedziałek kobieta zauważyła, że przed budynkiem nie ma samochodu. Od razu powiadomiła policję. Mundurowi zaczęli więc przeczesywać ulice miasta w poszukiwaniu skradzionego volkswagena. Po pewnym czasie pojazd dostrzegli funkcjonariusze z ogniwa patrolowego. Było to w momencie, kiedy kierowca podjeżdżał pod pizzerię, aby odstawić auto z powrotem. W środku przebywały trzy osoby: dwóch mężczyzn i kobieta.

Jak się okazało, za wszystkim stał były pracownik pizzerii, który miał sobie dorobić klucze jeszcze przed zwolnieniem. Dzięki temu nocami zakradał się do budynku, a także korzystał z należącego do lokalu auta. Wyszło też na jaw, że podbierał pieniądze. Przed wpadką zabrał z kasy 100 złotych. Co więcej, mężczyzna jeździł samochodem nie mając uprawnień do kierowania.

Obecnie kraśniccy policjanci prowadzą czynności w tej sprawie. Jak wyjaśniał nam st. asp. Janusz Majewski z Komendy Powiatowej Policji w Kraśniku, do sprawy zatrzymane zostały dwie osoby. Jest to były pracownik lokalu oraz jego dziewczyna. Niebawem mają im zostać przedstawione zarzuty.

(fot. pixabay.com – zdjęcie ilustracyjne)

17 komentarzy

 1. ale szpan się takim pizzawozem nocą po Kraśniku bujać 🙂

  • Ale trzeba przyznac, ze facet lasce zaimponował swoja zaradnoscia. Gosc ma leb na karku, a ta dziewczyna ceni inteligencje.

 2. Milenialsi są coraz mniej inteligentni. Czy to początek jakichś większych zmian ewolucyjnych? Ludzkość wraca do małp?

 3. kraśnik – stan umysłu
  typowy seba i karyna

 4. najdziwniejsze jest to ,że takie „coś ” znalazlo sobie dziewczynę ,choć pewnie jedno warte drugiego

 5. nie ma się co dziwić ludziom którzy widzą podobne numery w telewizji
  weźmy np. marszałka Grodzkiego który nigdy nie wziął kasy za operację i jeszcze UBeka przedstawia na głupie insynuacje
  albo byłego prezydenta LW który ciągle wygrywał w Totolotka – można ? można .
  chciał mieszkanie musieli mu dać
  lepszego bohatera chcecie ?
  tak samo temu przyszło do głowy że sobie skorzysta

  • dodałbym jeszcze plebana któremu bezdomny podarował Maybacha
   albo wysokiego urzędnika państwowego który dostał kamienicę od bezdzietnego AKowca
   lista „bohaterów” jest długa.

 6. ale imbecyl

 7. Cymbał tygodnia 🙂

 8. Ale numer..ludzie to mają tupet. Dorobić sobie klucze, genialne.

 9. Jak się płaci pracownikom 8 zł na zlecenie albo na czarno to się nie ma co dziwić, jakoś w innych miastach można płacić więcej pracownikom tylko na Lubelszczyźnie takie chamstwo i złodziejstwo wszystko za grosze na zlecenie, powinni takich pracodawców pozamykać za takie groszowe wypłaty,

Z kraju

Polityka i społeczeństwo