Wtorek, 21 maja 202421/05/2024
690 680 960
690 680 960

Niszczył i kradł banery wyborcze. Mężczyzna stanie przed sądem

Świdniccy policjanci ustalili i zatrzymali mężczyznę, który niszczył i kradł banery informacyjne oraz wyborcze jednej z partii politycznych. Straty jakie spowodował swoją działalnością 48-latek oszacowano na prawie 2500 zł. Wkrótce mieszkaniec gminy Mełgiew stanie przed sądem.

We wtorek policjanci ze Świdnika zatrzymali 48-latka, który od sierpnia do dnia wczorajszego w miejscowości Mełgiew niszczył i kradł banery informacyjne oraz wyborcze należące do jednego z komitetów wyborczych.

– W sumie kradzieży i uszkodzeniu uległo 30 plakatów. Wartość strat została oszacowana na kwotę blisko 2500 złotych. W dniu dzisiejszym został mu przedstawiony zarzut w sprawie, do którego się przyznał – relacjonuje aspirant sztabowy Elwira Domaradzka ze świdnickiej Policji.

Mundurowi obecnie sprawdzają czy mężczyzna nie jest powiązany z innymi podobnymi czynami. 48-latkowi grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

49 komentarzy

  1. Jakby niszczył platformy to by napisali.

  2. Kara chłosty gorącym łancuchem dobrze mu zrobi i na głowę i na hemoroidy

  3. Lewacka patologia nie wie co już ma czynić

  4. Na łęczyńskiej, przy skrzyżowaniu z Męczenników Majdanka pocięto z dwadzieścia reklam kandydatów. Z tego, co pamiętam wisiał tam tylko PiS. Jakaś skoordynowana akcja.

  5. Do pudła złodzieja powskiego ze wsi

  6. Już niedługo będą przekupywać meneli pod sklepami żeby głosowali na peło jak było ostatnio.

Dodaj komentarz