690 680 960

Niewybuchy na budowie Kauflandu przy ul. Wrotkowskiej (zdjęcia)

Na budowie przy ul. Wrotkowskiej zostały ujawnione niewybuchy. Na miejscu pracują policjanci i saperzy, trwa zabezpieczanie znaleziska.

Na budowie sklepu sieci Kaufland, u zbiegu ul. Wrotkowskiej i Diamentowej w Lublinie, podczas prac ziemnych zostały ujawnione niewybuchy. Miejsce do czasu przyjazdu saperów zabezpieczali policjanci.

W czwartek przed południem na terenie budowy pojawili się saperzy, którzy zabezpieczają kilka odnalezionych niewybuchów. Niebezpieczne przedmioty zostaną zabrane przez saperów do neutralizacji. W rejonie ich działań wstrzymano prace.

W chwili obecnej saperzy sprawdzają teren w miejscu odkrycia niebezpiecznych pozostałości prawdopodobnie z czasów II wojny światowej.

(fot. lublin112.pl)

12 komentarzy

 1. … alarm bombowy jeszcze przed otwarciem ! … to nowa forma promocji ? …

 2. Wot był??

 3. To nie wybuchły.Czyli.???

 4. Rachunek za akcje wyslac niemcom

 5. Bombowa promocja.

 6. Wykonali trochę więcej niż kilka z tego co mi wiadomo ;).

  • Być może i więcej, w momencie działań na miejscu, mieliśmy informację o kilku.
   Pozdrawiamy.

 7. Polski Związek Kołnierzy Wymiętych

  Niewybuchem, a raczej nie niewypałem, jest budowa tego sklepu zlokalizowana w takim miejscu.

  • koleżko mam prośbę do Ciebie – zmień ten swój nick, piszesz komentarze całkiem sensowne i ciekawe, ale swoim nickiem po prostu obrażasz nie tyle tych co żyją i stanowi to dla nich pewne sacrum, ale po prostu szargasz pamięć nieżyjących ludzi. Ja na ten przykład miałem w rodzinie trzy osoby które zostały zakatowane w UB-ckim pierdlu ale nie ma to dla mnie związku z dzisiejszą władzą która jednym może się nie podobać a innym tak – normalna sprawa. Pozdrawiam

   • Mojemu pradziadkowi dla odmiany „wyklęci” spalili dobytek, bo nie chciał „dobrowolnego” haraczu płacić. Historia wcale nie jest taka prosta i jednoznaczna jak Tobie się wydaje. Pozdrawiam.

Kursy walut

 • USD 4.3252zł -0.24%
 • GBP 5.3505zł -0.34%
 • EUR 4.7076zł -0.35%
 • CHF 4.6961zł -0.38%

Polub nas