Napad z nożem na sklep w dzielnicy Wrotków. Sprawcy zostali szybko zatrzymani

We wtorek wieczorem doszło do napadu na jeden ze sklepów spożywczych w dzielnicy Wrotków. Sprawcy zostali zatrzymani w niespełna pół godziny od popełnienia przestępstwa.

We wtorek wieczorem lubelscy policjanci otrzymali zgłoszenie o napadzie na jeden ze sklepów przy ul. Nałkowskich w Lublinie. Sprawca wszedł do sklepu z twarzą częściowo zakrytą szalikiem i trzymając w ręku nóż od razu wszedł za ladę.

Mężczyzna zagroził jego użyciem, a następnie agresywnie zażądał od ekspedientki wydania pieniędzy. Sprawca nie widział, że w sklepie jest klient. Kiedy ten zareagował na zaistniałą sytuację, sprawca zrezygnował ze swoich planów i rzucił się do ucieczki. O wszystkim powiadomiona została policja.

Po 4 minutach na miejscu pojawili się wywiadowcy z komendy miejskiej i przystąpili do poszukiwań sprawcy napadu. Funkcjonariusze po sprawdzeniu m.in. zapisów z kamer monitoringu ustalili, że na czatach stał drugi mężczyzna. W trakcie penetracji terenu pobliskiego osiedla funkcjonariusze zauważyli podejrzanych. Obaj zmierzali na przystanek autobusowy.

21 i 19-latek zostali zatrzymani. Mieszkańcy Lublina zostaną dzisiaj doprowadzeni do prokuratury. Jeden z zatrzymanych powiedział policjantom, że zdecydował się na rozbój, ponieważ miał długi.

(fot. Policja Lublin)

Zobacz również

20 komentarzy

 1. Sebki niedo..bki hahaha

 2. Długi zostaną , a i dołożą długi – ale wyrok .

 3. ” Jeden z zatrzymanych powiedział policjantom, że zdecydował się na rozbój, ponieważ miał długi…”

  …ale rozum chyba krótki…

 4. Gang Olsena. Ale beka.

 5. Zawodowcy;-)

 6. miał długi w wieku 19 lat. na pewno na chleb i czynsz pożyczał, mieszkając u rodziców…
  leci gościom, których bał się bardziej niż ewentualnej kary. i to za coś, czego policji nie opowie

 7. Diler już czyści chatę ze strachu.

 8. „Sprawca nie widział, że w sklepie jest klient. Kiedy ten zareagował na zaistniałą sytuację, sprawca zrezygnował ze swoich planów ”
  Brawa dla tego pana!

  • A co on zrobił ten klient?? Tyle że był baranie? Bo sam zapewne się bał. A chłopaki coz. Młodzi głupi. Niema sensu ich mocno karac żeby ich w więzieniu nie zdemoralizowac. Ci co tutaj komentują aby ich nawet pozbawić życia z tego powodu to cioty. A w życiu zapewne co drugi z nich robi SWINSTWA innym tylko inne, innego typu. Takie za które nie idziemy się do więzienia.

   • Święta prawda

    • Dlaczego od razu wyzywać innych. Masz z tego przyjemność, że podpisujesz się bzdurnym nickiem i komuś możesz ubliżyć. Podpisz się bohaterze z imienia, nazwiska i adresu i wtedy wyzywaj. Chowasz się za ekranem komputera i tylko tyle potrafisz. Na tyle cie w życiu stać. Poza tym skąd wiesz, że świadek nic nie zrobił skoro goście uciekli. Widzę, że u ciebie intelekt wcale nie lepszy niż u sprawców.

 9. Diamenty Wrotkowa. 😁🤗

 10. hahaha lubelska banditierka 😉

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7349zł 0.44%
  • GBP 5.2617zł 0.47%
  • EUR 4.5306zł 0.62%
  • CHF 4.1601zł 0.58%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Przestrzenie Teatru na scenie Muszli Koncertowej i w Wirydarzu Centrum Kultury
  Małe Inne Brzmienia już za dwa tygodnie
  Jarmark Lubelski zaprasza na starcie serów polskich i włoskich
  Spotkanie pokoleń upamiętniające 77 rocznicę pobytu i walk 27 Wołyńskiej Dywizji Piechoty AK w ramach akcji „Burza” na Lubelszczyźnie
  Food trucki przyjadą do Świdnika