Niedziela, 26 maja 202426/05/2024
690 680 960
690 680 960

Niewęgłosz: 76-latek i 80-latek kłusowali na stawach hodowlanych

Radzyńscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy kłusowali na stawach hodowlanych. Obaj usłyszeli zarzut nielegalnego połowu ryb.

Do zdarzenia doszło w środę na stawach hodowlanych w Niewęgłoszu. Policjanci otrzymali zgłoszenie od pracowników gospodarstwa rybackiego, że w rejonie jednego ze stawów dwaj mężczyźni łowią ryby przy pomocy sieci. Mężczyźni złapali 20 sztuk karpi oraz 5 sumów. Przed przybyciem mundurowych obaj oddalili się z miejsca zdarzenia pozostawiając sieć oraz złowione ryby.

Sprawą zajęli się radzyńscy kryminalni i zatrzymali sprawców nielegalnego połowu ryb. Mężczyźni usłyszeli już zarzuty. Za nielegalny połów ryb grozi nawet do 2 lat pozbawienia wolności.

2015-08-28 11:12:39
(fot. Policja Radzyń Podlaski)

12 komentarzy

 1. o kur…. straszni bandyci z nich! 2 lata wiezienia za nielegalny połów i 2 lata wiezienia np. za pobicie…. CHORY KRAJ!!!

  • A skąd u Ciebie taka tolerancja dla złodziei? Po socjalistycznej, a złodziejskiej PRL Ci zostało?
   Kradzież jest kradzieżą i dziadkom trzeba dołożyć żeby gimbazy wiedziały, że jak nie twoje to nie ruszaj.

  • stom007 – dodać by należało: i 2 lata za pisanie głupot 🙂

  • wnuczkiem jesteś plebsie?>

 2. Poczytajcie o Patryku P. z lubartowa,ktory po pijanemu zabił w wypadku człowieka.Gość spalił się żywcem w samochodzie. Dziś Patryczek chodzi już wolno,a jego tata,radny i przedsiebiorca lubartowski stwierdził „że moj syn przyznał sie do popełnionego czynu i nie powinien siedzieć w wiezieniu z bandytami”. Czaicie to? Na kurierze o tym piszą. A tu dziadków straszą więzieniem.HAHAHA! Grzywna na poczet zarybiania stawów i po sprawie!

  • To jest właśnie prawdziwy problem, takich jak Patryczek powinno się karać, ale nie… U nas wymiar sprawiedliwości okazuje największą skuteczność działania i bezwzględność dla zwykłych, szarych ludzi popełniających jakieś drobne wykroczenia. Na grubsze ryby, nie ma sprawiedliwości.

 3. Czyli z zk już nie wyjdą, zakończą tam swój żywot, na pewno zus się cieszy.

 4. Teraz nie znajdą pracy, bo karani 🙁

 5. Jak mogli kłusować,jak w stawie nie ma wody,ani ryb bo śnięte.

 6. Te 2 lata to będzie dożywocie dla nich :)))

 7. no to dziadkowie wreszcie się dowiedzą co to jest wędkarstwo że to jest sport a po ryby chodzi się do sklepu, co z tego że kiedyś wszyscy tak robili. Można łowić ale sieciami to tylko „rybacy” a nie wędkarze, pewnie niezłą kasę pzww od nich pociągnie na zarybianie itp….

 8. Jak tak można?
  Karać dziadków za ostatnią być może w ich życiu rozrywkę?
  Toż to grzech śmiertelny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!