Poniedziałek, 22 kwietnia 202422/04/2024
690 680 960
690 680 960

Nietrzeźwy turysta odłączył się od wycieczki. Nie mógł sobie przypomnieć, gdzie stoi bus

W miniony poniedziałek w Zamościu doszło do nietypowego zdarzenia. Nietrzeźwy turysta nie mógł sobie przypomnieć, gdzie jest zaparkowany pojazd wycieczkowy, którym przyjechał.

W miniony poniedziałek przed godziną 18 operator monitoringu zauważył na zamojskim rynku mężczyznę w podeszłym wieku, który gestykulując rękami, a także chodząc bezcelowo niewątpliwie zwracał na siebie uwagę. Na miejscu interweniowali strażnicy miejscy.

Z rozmowy przeprowadzonej przez funkcjonariuszy wynikało, że mężczyzna pamięta tylko, że przyjechał z wycieczką, ale nie był w stanie sobie przypomnieć, gdzie zaparkowany jest pojazd wycieczkowy. Dodatkowo komunikację utrudniał fakt, iż turysta był pod wpływem alkoholu.

Strażnicy rozpoczęli poszukiwania pojazdu na pobliskich parkingach i miejscach postojowych. Busa, którego wycieczkowicz rozpoznał, udało się zlokalizować w zatoczce autobusowej przy ul. Partyzantów. Co ciekawe, w tym samym czasie opiekun wycieczki prowadził intensywne poszukiwania zaginionego uczestnika. Cała historia skończyła się szczęśliwie, a wycieczka w komplecie kontynuowała dalszą podróż.

(fot. SM Zamość)

15 komentarzy

 1. Głupoty nie leczymy

  Stary i napity

 2. I tacy ludzie mają prawa wyborcze…

 3. Łociec tadzio toruński

  Przyjechał pić czy zwiedzać, tak się pyta!

 4. Nie chcemy Tuska w Polsce !

 5. Ja też na wycieczcę daję w gaz ale zapisuję nazwę ukicy gdzie stoi autokar

 6. he, he. Wycieczka z atrakcjami

 7. Ach te wycieczki nauczycieli…

 8. Nietrzeźwego turystę wypatrzyli na monitoringu a podpalacz pomimo, iż na starówce jest kilkadziesiąt kamer ciągle chodzi po wolności. Przypadek?

 9. Niesłychana historia, podobno ktoś ostatnio w sklepie zapomnial wziąć 50 groszy reszty, mogłaby redakcja to opisać?

Z kraju